Jump to content

Personal Desktop (ingilizce Veya Türkçe)

Recommended Posts

[Program İsmi - Mutlaka Yazılmalı]: Personal Desktop

[Hedef Link]: (ne yazmam lazım anlayamadım pek)

[Website - Mutlaka Yazılmalı]: http://www.sydatec.com/personaldesktop/index.html

[Aciklama]: Masaüstüne yeni bir tarz kazandırıyor

[isletim Sistemi]: XP

[Yorum]: sitesinde almanca hali var, biraz araştırma yaptım ama ingilizcesini bulamadım. ingilizcesini bulabilirseniz sevinirim (hiç almancam yok çünkü). crack işlemi için uğraşmadım, yarın akşam oturup 1-2 saat uğraşacağım, belki kırabilirim.. ama asıl mesele dil sorunu...saygılar...

translate.google.com dan çeviri kolayca yapılabilir... ingilizce ve almanca zaten çok benzer ....

dil dosyasını bulabilirsen bana da ver de ben de bir kaç dile birden çevireyim :S

dil dosyasını bulamadım arkadaşım, değilse manuel olarak dil paketi çıkarıp yayımlardım zaten...

dil dosyasını bulsam problem yok

translate.google.com a da gerek yok

arkadaşımın babası almanca öğretmeni, üst katta oturanlar almancı :)

ingilizce bulabilen olur umarım...

konu hala günceldir arkadaşlar...

flood yapmış olmak istemiyorum ama günde yüzlerce mesaj atılıyor, konu arkalara kayıyor, ondan güncellemem gerektiğini düşünüyorum...

yuh yanı ne yapalım sırf anasayfada gozuksun dıye forum kurallarından 5 tane ıhlal bı okusana forum kurallarını bıde acıklamalı yazmıs ısletım sıstemı zart zurt dıye sankı anlamıyoz :D

bu berbat program nasıl kaldırılır bir yardım yiycem kafayı yaa deneyim dedim kurdum guzel ama almanca bende aradım sizin gibi bulamadım tamam dedim cope gidiyor yahu uninstall ettirmiyor bir türlü her actıgımda bastan cıkıyor regedit filan demeyin baktım yok namussuz

bu berbat program nasıl kaldırılır bir yardım yiycem kafayı yaa deneyim dedim kurdum guzel ama almanca bende aradım sizin gibi bulamadım tamam dedim cope gidiyor yahu uninstall ettirmiyor bir türlü her actıgımda bastan cıkıyor regedit filan demeyin baktım yok namussuz

bu mesajın üzerine programı silmeyi denedim

gayet güzel silindi tüm ayrıntılarıyla falan...

pc açılırken çalıştırmaya çalıştırıyorsa msconfig den ayar yapın :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...