Jump to content

Rapidshare Hesaplarım Sürekli çalınıyor

kacaksevgilim

Recommended Posts

merhaba arkadaşalr rapidshare premium hesaplarım sürekli çalınıyor 2 gün önce 1 tane hesap gitmişti bugunde farklı bir hesap gitmiş ghost ile imaj attıgım halde yinede uçmuş.işletim sistemim forumda paylaşılan vista ultimate black edition v.1 ne tür bir önlem alabilirim yada direk format mı atayım ?

son olarak j downloader programına giriyorum premıum hesaplarını burda bir sorun olur mu?

Nasil yani sen uc gun icinde 2 hesap mi aldin ?

Ben ne derim buna biliyor musun ?

"Ava giden avlanir."

Ne demek istedigimi anlamistirsin.

Eger bu hesaplari illegal yollardan almadi isen :

Bilgisayarinda buyuk ihtimalle virus vardir. Sen saglam bi format at belki gecer. Ghost imajin eger D:/ de kayitliysa ona da bulasmis olabilir virus.

Onemli not : Ama sen yinede lafima dikkat et uc gunde 2 premium hesabi biraz fazla geldi.

"Ava giden avlanir."

Nasil yani sen uc gun icinde 2 hesap mi aldin ?

Ben ne derim buna biliyor musun ?

"Ava giden avlanir."

Ne demek istedigimi anlamistirsin.

Eger bu hesaplari illegal yollardan almadi isen :

Bilgisayarinda buyuk ihtimalle virus vardir. Sen saglam bi format at belki gecer. Ghost imajin eger D:/ de kayitliysa ona da bulasmis olabilir virus.

Onemli not : Ama sen yinede lafima dikkat et uc gunde 2 premium hesabi biraz fazla geldi.

"Ava giden avlanir."

yok şoyle dıyeyım tek hesap yerine satın aldıgım kişi emanet başka bir hesap vermıştı o da çalınmış bugun akşam birde forumdan indiriyorum zaten dosyaları film,program olsun

hesaplar illegal yol değil puanlarla açılan hesaplar.Bir sürü banka işi msn adresleri açılıyor neden rapid şifreleri bu işten zarar görüyor anlamadım 5 aydır yuklu bu sistem ilk defa boyle birşey ile karşılastım

Satin aldigin kisi guvenilir mi ? Boyle isler cok soru isareti yaratiyor en sagliklisi PayPal ile almak bence.

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Sorun buyuk ihtimalle JDownloader'de degildir. Suana kadar en iyi RapidShare Downloader programi bu.

--------

Sana tavsiyem sistemine temiz bir format at.Şifrelerini sanal (ekran )klavye üzerinden gir.Ve tarayıcı üzerinde girdiğinde şifrenin kaydedilmesini asla isteme.Her defasında tekrar gir.ara sıra mümkünse şifreni de değiştir.Tavsiyem hiçbir programa güvenme .Sonuçta bir yere kaydediyor.Bilen biri rahatlıkla ulaşabilir.Saygılarımla

Satin aldigin kisi guvenilir mi ? Boyle isler cok soru isareti yaratiyor en sagliklisi PayPal ile almak bence.

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Sorun buyuk ihtimalle JDownloader'de degildir. Suana kadar en iyi RapidShare Downloader programi bu.

--------

yani güvenilir olmassa zaten tekrar şifre vermezdi birde sanal klavyeyi deneyeceğim ama sistemi güzelce formatladıktan sonra.ikinci bir husus tarayıcıdan hiç bırakmadım şimdiye kadar ama çerez niyetine premium hesaplarının bu kadar çabuk kırıldıgını bilmiyordum

abi olmaz o iş.

kardeşim önceliklle l i x . i n ve e f r m . i n gibi linklere basma.yada rapidshare falan die yazan kısa linklerede basma.bunlar tuzak.jdownloader kullan.ama son sürümünü.idm kullanma.

IDM nin ne kötülüğünü gördün? Download programlarında başta sayılabilicek bir program. Merak ettim doğrusu düşünceni! Bir bildiğin varsa eğer söyle bende kullanmayayım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...