Jump to content

Avea Çöktü....

Sirius

Recommended Posts

• Replies 85
  • Created
  • Last Reply
Tavsiye ederim çok yerinde birşey yapmış olursun.

gittim bayiden geliyorum yarın resmen vodofonluyum hele bu gün ve dün olanlardan sonra...

ben ankaradayım

9333 ararken bile sorun çıktı yaaa

aaaaaaaa avea bole olmaski

5000 sms aldım kız arkadasımla msjlasamıyom

o 5000 sms olayıda bir ayda bitince bir ay geçmeden bir daha yapamıyorsun kont..var yinde 1 ay beklicekmişim ben 500 sms yapmıştım yok bilmem ne filan avea çok kaybetti...

numaram değiştirmeden geçtiğimden hiç bir sorun olmıcak bu gün son günüm...

arkadaşlar turkcell kamuya geçeceklere ben biraz bilgi vereyim eğer turkcell yeni faturalı hat alan olursa buhatta 35tl + öiv vergisi var bunuda turkcell 12 taksite boler her ay faturanıza yansıtır buda tahminen faturanız aylık 40tl civarını bulmaz hattı 1 seneden önce kapatırsanız veya geçiş yaparsanı enson faturanıza kalan öiv hepsini yansıtır.

geçiş yaparsanız öiv yok sadece 35 tl ödersiniz

referansa gelecek olursak yeni hat alan veya geçiş yapan kişi 15 gün içerisinde refaran göstermelidir 15 günü geçerse olmaz birde referans gösterilen kişiler ilk fatura kesim tarihinden sonraki ay kamuya geçer bilgilerinize

Trabzonda mesajlar gitmiyor. Ama aramada bir sıkıntı yok.
BEn yapıorum :) Sadece Msj Laşmada biraz sorunum war

Avea'nın mesajlaşması her zaman sorunlu.Almaya'ya mesaj attım meğer gitmiş bana gitmedi dedi.Belki 15-20 defa denedim olmadı.Boşver dedim; ama bunun yüzünden bizim 20 kontör uçtu.

Bende sorun yok sabah mesajlarda biraz gecikme oldu sanki ama sorun değil :) -1 nci katta bile çekmiyor olsa da Avea dan vaz geçmem :D

Aynen!Avea'dan şaşmamak lazım.

numara taşınabilirliği sayesinde bu gün ilk işim vodofona geçmekti numara taşımak ücretsizmiş ve açılması iki günü bulmazmış artık vodofonluyum...:warning:

gittim bayiden geliyorum yarın resmen vodofonluyum hele bu gün ve dün olanlardan sonra...

o 5000 sms olayıda bir ayda bitince bir ay geçmeden bir daha yapamıyorsun kont..var yinde 1 ay beklicekmişim ben 500 sms yapmıştım yok bilmem ne filan avea çok kaybetti...

numaram değiştirmeden geçtiğimden hiç bir sorun olmıcak bu gün son günüm...

Vodafone'de 35 Kontür'e her yöne 3000 sms var.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...