Jump to content

Google Kutucuna Yazdım Yazılar Orda Kalıyo..

iLh4n

Recommended Posts

Arkadaşlar mesela google arama motoruna bir şey yazıyorum atıyorum.. tnctr yazıyorum.. enter lıyorum diyelim T harfiyle ilgi başka bişey arıcam t ye bastıgımda direk karsıma tnctr cıkıyo.. bi örnek daha verim mesela bi siteye üye oluyorum kullanıcı adım iLh4n yapıyorum.. siteden cıkıp tekrar girmeye kalktıgımda i harfine bastıgım zaman asagı dogru bişey iniyo adım orda yazıyo.. ben bu uygulamayı nasıl kapatırım.. bu benim karsıma pc format atıldıgında bişey cıkmıstı karsıma.. goole'ye girmiştim ozaman da bişey arıcaktım.. yazdım arıcam kelimeyi o dedim şey cıktı karsıma bi şey yazıyodu orda ama hatırlamıyom şimdi.. EVET HAYIR secenekleri vardı ona EVET dedim sonra işte dediğim şeyler olmaya başladı ben ona HAYIR dedim zaman bu sorun olmuyodu.. benim ne yapmam gerekiyo bu sorunu cöze bilmem icin.. ?

CCleaner'ı indir çalıştır. Bütün kalan şeyleri temizleyecektir.Aşağıdaki linkten en son sürümünü indirebilirsin :

http://www.filehippo.com/download_ccleaner/[/CODE]

1-) Önce geçmişi, var olan bilgileri silelim :

İnternet Explorer / Araçlar / internet Seçeneklerine Gel ve Sil -- Tümünü Sil Evet de :

google3.png

2-) Bu ayarları kafana göre ayarla, Otomatik tamamla özelliği açık olsunmu olmasınmı??

İnternet Exploreri Aç / Araçlar / internet Seçenekleri / İçerik / Otomatik Tamamlama / Ayalar :

google2z.png

3-) Bu özelliği Google da iken isterseniz kapatabilir, sorgu önerilerini açabilirsiniz :

Google ana sayfasında iken arama kutucuğunun hemen yanındaki Tercihler yazan yere tıkla ve ister aç ister kapat :

google1.png

ben kullanıyorum zaten CCleaner'ı ama normalde bunu düzeltme imkanımız yok mu?

Var ®_™_POA$_™_® ve CaVeLL anlatmış bunun gibi yapabilirsin ama CCleaner en basitidir :sorry:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...