Jump to content

Office 2007 Belgesin

zinnnn

Recommended Posts

selamlar arkadaşlar çok önemli ve uzun uğraştan sonra 2007 office ile yazılan bir belgeyi 2003 sürümüyle açamadım,2007 i kaldırmadan önce 2003 e uygun olarak farklı kaydet dedim sonra 2007 i kaldırdım 2003 kurdum belgeye tıkladığımda uyum paketi falan filan deyip office sitesine yönlendirdi birşey indirdim ama ne olduğunu ben bile bilmiyorum işe yara diye kurdum bu sefer belgeyi açmak istediğimde yine farklı kaydet sorunu ile karşılaştım doc olarak kaydediyor,kısacası ne yapabilirim belge önemli 2007 yazıldı 2003 kurulu öneriniz lütfen.. ;)

ofis 2003ten ne bekliyorsun ben anlamadın 2003 doc formatında kaydeder. sen docx uyumluluk modunu indirmişsin bu şekilde docx dosyalarını açabilmişsin.

gitti belge desene 2007 ile yazılmıştı 2003 ile açmak için kaldırdım 2003 kurdum ama yinede işe yaramadı,sitedende şunu indirdim ne işe yarıyorsa bende anlamadım FileFormatConverters.exe bu program,nasıl a.abilirim peki kafa allak bullak oldu..

file format converter docxleri açabilmen lazım ama indirdiğin dosya aşağıdaki mi?

http://download.microsoft.com/download/8/6/c/86c94b8e-294d-4d5d-867f-8e5c1409b964/FileFormatConverters.exe[/CODE]

bu yamayı indirip kur arkadaşım,microsoft un sitesinden ve 27.6 mb

http://www.microsoft.com/downloads/thankyou.aspx?familyId=941b3470-3ae9-4aee-8f43-c6bb74cd1466&displayLang=tr[/CODE]

[size=3]dostum indirdim kurdum FileFormatConverters.exe aynısı değilmi zaten yinede işe yaramadı belgeye tıkladığımda farklı kaydet sçeneği çıkıyor başkada birşey olmuyor[/size]

dostum indirdim kurdum FileFormatConverters.exe aynısı değilmi zaten yinede işe yaramadı belgeye tıkladığımda farklı kaydet sçeneği çıkıyor başkada birşey olmuyor

O zaman office 2007ye dönceksin. Office 2007 güzeldir daima güncel program kullan boşver ;) Eğer illa ben office 2003 kullancam diyorsan offfice 2007 kur dosyyı office 2007 aç farklı kydetten office 2003 formatında kaydet hiçbir zaman sorun yaşamazsın garanti

O zaman office 2007ye dönceksin. Office 2007 güzeldir daima güncel program kullan boşver ;) Eğer illa ben office 2003 kullancam diyorsan offfice 2007 kur dosyyı office 2007 aç farklı kydetten office 2003 formatında kaydet hiçbir zaman sorun yaşamazsın garanti

belgeninde offisiede mikrosoftunada bilgisayarınada bill gates inde neyse kafa allak bullak oldu bu saatten sonra bişeyi kaldırmaz bu kafa kütük gibi zaten ,sağolun arkadaşlar çabalarınız için,belge gitti üstüne soğuk su içilir teşkk

sadece word 2007 yi kur istersen biraz uğraştırır ama sorun çözülür büyük ihtimalle

sadece word 2007 yi kur istersen biraz uğraştırır ama sorun çözülür büyük ihtimalle

neffeno arkadaşın dediği gibi yine 2007 yüklesem iyi olur teşk dostum

Belgeyi silme yapacağın iş Belgenin üstüne fareyi getir sağ tıkla save as seneneği var.Save as tıkladığında belgeyi 2003 formatına çevirmek için yeni belgenin ismi ne olsun diye sorar ister aynı bırak ister yeni bir isim ver tamam de. kısa bir süre bir süre sonra belgeni 2003 formatına çevirir.

Kolay gelsin.

2.yol :2007 uyumluluk paketi yüklemen bu yolu seçersen hiç bir şey yapmana gerek yok. 2003 ile dosyayı aç dediğin zaman direk açar.İşlem yapabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...