Jump to content

Vistada A4 Tech Kameram CalİŞmiyor

canpeker

Recommended Posts

arkadaşlar a4 tech pk-5 kameramı vistaya kurduğumda sadece amcap çalışıyor. bilgisayarımda ve denetim masasındaki tarayıcı ve kameralarda yok. kendi cd si ile kurup başarıyla güncelliyorum olmuyor. cd si olmadan sadece windows updateden güncelliyorum gene olmuyor. vista için olan paketi kameranın kendi sitesinden indirip kurdum gene olmadı. bunun tam olarak nasıl yapılabileceğini bilen varsa yardımcı olabilirmi? saolun.

A4 Tech Pk-5 Kameramın Vistada Sorunlu çalışması.?, Lütfen Yardım Ayarlar Başlığa Abone Ol

Bu başlığı e-posta ile gönder

Başlığı Yazdır

Konuyu Üste Taşı

Başlığı İndir

Bu bölüme abone ol

Gösterim şekli

Normal

mutluerol

Üye Profili

Arkadaşım Olarak Ekle

Mesaj Gönder

Başlıklarını Bul

Mesajlarını Bul Jun 14 2009, 11:46 İleti #1

Yeni üye

Grup: Üye

Üye No: 248,424

Uyarı: (0%)

arkadaşlar a4 tech pk-5 kameramı vistaya kurduğumda sadece amcap çalışıyor. bilgisayarımda ve denetim masasındaki tarayıcı ve kameralarda yok. kendi cd si ile kurup başarıyla güncelliyorum olmuyor. cd si olmadan sadece windows updateden güncelliyorum gene olmuyor. vista için olan paketi kameranın kendi sitesinden indirip kurdum gene olmadı. bunun tam olarak nasıl yapılabileceğini bilen varsa yardımcı olabilirmi? saolun.

bu benim konum niye taklit ettiniz la anlamadım ne iş muziplikmi yapıyonuz:) neyse gene faydalı olmuş kızmadım hadi:)

Please register to see this content.

Canpeker, bu adreten (buraya tıkla) yazısını tıklarsan indirme başlar 48.5 mb

Vista uyumludur.Kendim denedim çalışıyor

Siteyi açınca otomatik indirmr başlıyor.Başlamazsa orta yerinde buraya tıklayın yazısına tıkla indir

Please register to see this content.

Canpeker, bu adreten (buraya tıkla) yazısını tıklarsan indirme başlar 48.5 mb

Vista uyumludur.Kendim denedim çalışıyor

Siteyi açınca otomatik indirmr başlıyor.Başlamazsa orta yerinde buraya tıklayın yazısına tıkla indir

arkadaş ben onu indirdim ve o dosyayı göstererek yükledim ve başarılı oldu yükleme de dedi ama gene olmadı. demin yukarda internet bağlantısını kes fala ndemiş arkadaş o şekilde denedim şimdi amcap de çalışmıyor:) aman yav sıkıntı verdi bu konu iyice:) yinede saolun ilginiz için. bu arada konu sahipliği karıştı kim nasıl ve neden yapmışsa gerçi belli adı işte yukarda, benim konuyu aynen alıp kopyalayıp sormuş. neyse benim için sorun değil:)

arkadaş ben onu indirdim ve o dosyayı göstererek yükledim ve başarılı oldu yükleme de dedi ama gene olmadı. demin yukarda internet bağlantısını kes fala ndemiş arkadaş o şekilde denedim şimdi amcap de çalışmıyor:) aman yav sıkıntı verdi bu konu iyice:) yinede saolun ilginiz için. bu arada konu sahipliği karıştı kim nasıl ve neden yapmışsa gerçi belli adı işte yukarda, benim konuyu aynen alıp kopyalayıp sormuş. neyse benim için sorun değil:)

Dosyayı zipten çıkarttıysan orda setupu var ona tıklayarak yüklemeni yeniden dene olacaktır

Setptan kurduktan sonra PC yi kapat yniden aç çalışacaktır.Şu anda kendim Win.7 de aynı programı kullanıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...