Jump to content

Laconte Deluxe Pci Card Driver

Mertgrkm

Recommended Posts

LaConte Deluxe Pci Card Driver

Her yerde bulamayacağınız orjinal cd'den oluşturulmuş sürücü paketi..

Genel Özellikler

Ürün Tipi: TV Kartı Arayüz:PCI ,, Giriş Sinyali: S-Video - AV - Audio,, Video Capture: MPEG4 TV Tuner Kanalları: 194 Kanal Teletext.,,Picture in Picture özelliği,,16 kanal önizleme,, FM Radyodan kayıt,, Yazılım ile teletext,, MPEG4 (Divx) formatında kayıt,,TV ve Video girişinden kayıt,, Otomatik Zaman Ayarlı Kayıt fonksiyonu, ,Video Konferansa hazır ,,TRT Bandrollü

2479i.jpg

Uploadı yapan ultraslan9191 arkadaşımıza teşekkür ederiz..

http://rapidshare.com/files/245537416/tv_kart__305_-.rar.html[/CODE]

[left] [/left]

• 2 hafta sonra ...

bende bu kartın aynısı var. bu verdiğin kurulum cd sinin içerigini ben indirdim. yine sorun çözülmedi.

LR_138_v2_0_01_0(D) laconte tv kartı olarak indirdim 80.3mb zipli dosya fakat yine yükleyemedim.

yardım istiyorum bi püf noktasımı var anlamadım. bunun kart girmesi için 3 tane çentigi var kartın bende girebileceği slotta 2 çentik yer var ama boyut olarak tutuyo şu an takılı ve pc multimedia controller diye görüyo ama driver yüklenmiyor kartın takımı sorunlu mu sence? ayrıca o indirdiğim kurulum cd sinde tr kullanım klavuzu da var. pc nin açma düğmesinden elektrik bağlantısı filan diyo ben onları da yapmadım sadece kartı anlattığım gibi monte ettim bundan da yüklenmeye bilir mi eğer sen yüklediysen bana adım adım yazarmısın. ayrı ca bir sitede v1,v2,v3 gibi driverlar vardı hepsini denedim olmadı. kartım senin koyduğun resimdekinin aynısı laconte deluxe prc s/n: 200637516 ve trt banrolu var.

cevap yazarsan çok sevinirim şimdiden teşekür ediyorum. acil bekliyorum

kullandığım pc : winxp-sp2, amd anothlon x2 64bit 2.10ghz, 512 ekrankartı, 2gb ram, asus anakart

arkadaş bunu kartın orjinal cdsinden rar haline getirip upload etti, ben vistada yükledim belki sürücü uyumsuzluğundan olmamıştır bende de sorun çözülmedi, belki xp de olur bilemiyorum.. setup dosyasından normal kurulumu yaptım ben, zaten sürücüyü de kendisi kuruyor.. donanımda görünülür bir sorun yok ama ben de görüntü alamadım..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...