Jump to content

|| Ankara'da Asp.net Semineri Olsa Gelir Misiniz ?

wmismail

Recommended Posts

Arkadaşlar bu bir ay içinde Ankara'da kapsamlı bir ;

C# - Asp.NET - Silverlight - Sql - Linq&Sql ..

semineri düşünüyoruz. Katılım olursa yapacağız da ben şimdiden bir sayı belirlemek istiyorum.

Ankara'da olup bu bir ay içinde seminere gelebilecek kaç arkadaşımız var ?

İsteğe göre seminer içeriği değişebilir.

Not: Seminerler ücretsizdir..

Kolay gelsin.

Not 2 : Soru ve istekler dışında mümkünse yorum yazmayalım..

Kendimi asp de geliştirmek isteyip kurslarına bile gitmeme rağmen fırsatım olup ta bir türlü eğilemedim bu işe. Esi bilgilerimi tazelemek ve unuttuklarımı hatırlamak adınagelebilirm. Ama bu işi bilenler eğer bu sana fazla gelir derseniz de o zaman köşeme çekilir otururum. Boşuna mı söylenmiş; "Hiç bilenle bilmeyen bir olur mu?" diye:D

Bu seminerlerde C# - Asp.NET - Silverlight - Sql - Linq&Sql .. öğretiliyor ya da bunların ne işe yarayacağını mı anlatacaksınız bir de kaç gün sürer seminer ??

bunların hepsi seminerde değil seminerLER de anlatılır ancak cünki kafadan silverlight eğitimi zaten 12 seminer ile ancak anlatılıyor.

ben c# + asp.net eğitimini haftasonları olarak 6 ayda aldım. sırf linq anlatmak belki bir seminere mümkün olabilir.

bunların hepsi seminerde değil seminerLER de anlatılır ancak cünki kafadan silverlight eğitimi zaten 12 seminer ile ancak anlatılıyor.

ben c# + asp.net eğitimini haftasonları olarak 6 ayda aldım. sırf linq anlatmak belki bir seminere mümkün olabilir.

Abi seninki kurs tarzında 6 ay. Bizimki sadece meraklı arkadaşlara yardımcı olmak, ufkunu geliştirmek, başlangıç yapmak.. 2 gün olabilir seminer.. Baştan sonra silverlight anlatmaya kalkarsak. Biliyorsun silverlight'i.. Mükemmel bişey ama en ufak bir uygulaması bile bazen bir saat alıyor..

Birer örnek yaparak Level200 seviyesinde bir seminer bence mükemmel olur Ankara'da..

kötü zaman bunu kış aylarında yapsanız daha katılımcı olunur ben ce ben suan ankaradayım ama 2 gün sonra antalyaya

Kışın da yaptık.. 15 kişi geldi ;)

Eğer bu kez de katılım az olursa yok zaten bundan sonra Ankara'da seminer..

Biraz araştırdım ama öss yüzünden pek fazla bilgi alamadım ama merağım var yazın 24 saat öğrenmeye çalışacam

Ankara'da olursan tabiki yardımcı oluruz..

İsmail abi bir tarih belirtsen.Temmuz ayında Ankara'da bulunma olasılığım var.Ankara'da olursam kesin katılırım.

11 temmuz olabilir..

önceden bir tarih verilmesi katılımcı sayısını belirlemeye yardımcı olur bence. ayrıca bir davetiye usulü de olabilir. katılırım diyen davetiyesini satın alır. böylece katılım düzenli olur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...