Jump to content

Internet Var Ama Msn Haric Hicbir Siteye Giremiyor

aleyza

Recommended Posts

bnm yine bi sorunum var msn haric hic bii site acılmıyor ne explorer ne de firefox dan internete giris yapamıyorum herhangi bi site bazen acılıyo bazen fakat sürekli giris yaptıgım bir kac siteye hic bir sekilde girilmiyor sayfa bulunamadı diyor bunun güvenlik duvarıyla yada virüs programıyla bi ilgisi varmı yardımcı olursanız sevinirim

bnm yine bi sorunum var msn haric hic bii site acılmıyor ne explorer ne de firefox dan internete giris yapamıyorum herhangi bi site bazen acılıyo bazen fakat sürekli giris yaptıgım bir kac siteye hic bir sekilde girilmiyor sayfa bulunamadı diyor bunun güvenlik duvarıyla yada virüs programıyla bi ilgisi varmı yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşım aynı sorun bendede var.nedenıi ip adresindendir zayıf kalıyor.güçlü bi ip adresi bul dns ayarlarına ekle sorun kalmaz

Arkadaşların Dns dedikleri olayları bilmiyorsanız kısaca bahsedeyim ki açıklık gelsin konuya ;)

İlk olarak Ağ Bağlantılarım - Ağ bağlantılarını görüntüle - Sağ tıklayıp özellikler - İnternet iletişim Kuralları - Özellikler den ayarlayabilirsiniz...

kardeş dnsleri

208.67.220.220

208.67.222.222

yap düzelmesse bi güvenli modda gir pc tarattir!!

Arkadaşların Dns dedikleri olayları bilmiyorsanız kısaca bahsedeyim ki açıklık gelsin konuya :D

İlk olarak Ağ Bağlantılarım - Ağ bağlantılarını görüntüle - Sağ tıklayıp özellikler - İnternet iletişim Kuralları - Özellikler den ayarlayabilirsiniz...

arkadaslar cok tesekkürler sayenizde sorun ortadan kalktı :)))) yalnız bii sorun daha varr bn e-maillerimi acamıyorum msn acılıyo fakat mailller acılmıyo:(?

bnm pc yine formatlanması gerekiyo galiba sorunu bitmiyoo

yaa asıl sorun surdan basladıı bn önceden internet explorer kullanıyordum sonra adres cubugundaki adres kendiliginden degisti tekrar google yapmaya izin vermiyo burdan bi kac cözüm yolu yazıldı ama bii iki gün sonra tekrar aynısı oluyodu bnde mozilla firefox yükledim bu kezde hic bi siteye giremiyodum dosya bulunamadı diye hata veriyodu sonra sizin söylediniz gibii dn ayarlarını degistirdim hem sorun ortadan kalktı hemde eskiye nazaran cok hızlandıı internet exploreri hic kullanamıyorum zaten genelde sayfa görüntülenemiyor diyoo onun haricinde isee bazen herhangi bii siteye girebiliyorum fakat bu kezde islem yapmama izin vermiyoo yanii ana sayfanın dısında gezinemiyorum misal sizin mesajlarınıza tesekkür etmek icin onu kapattım tekrar moziiladan girdim :D vee simdii msn acınca 59 tane mail var ama simgenin üzerine tık yapıp sonra sifremi giriyorum karsıma bos bii sayfa cıkıyoo özelliklerden baktım zaten güvenlik düzeyi ortaa ee cok dertliyim buu pc dn cookk :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...