Jump to content

Pc Kapanmıyor

canpeker

Recommended Posts

mrb arkadaslar pc kapanmıyor yardım lütfen 1 ay once yenı pc aldım 2 işletım sıstemı var vistada pc kapanıyor fakat XP de kapat dedıgımde hıc bırsey olmuyor masa ustunu gosterıyor yardımcı olursanız sevınırım

pc ozellıklerım

AMD phenom 9500 Quad-core processor

ATI Radeon HD 4350

3 GB RAM

arkadaş bende bir program var işyerinde kullanıyorum programı simge durumuna küçülttüğüm

zaman saatin yanına gidiyor program açık gibi görünmüyor bilgisayarımı kapat dediğimde senin pc gibi hiç birşey olmuyor programı kapattığım zaman pc kapanıyor sendede öyle bir şey

olabilir

arkadaş bende bir program var işyerinde kullanıyorum programı simge durumuna küçülttüğüm

zaman saatin yanına gidiyor program açık gibi görünmüyor bilgisayarımı kapat dediğimde senin pc gibi hiç birşey olmuyor programı kapattığım zaman pc kapanıyor sendede öyle bir şey

olabilir

hıc bır program acık gorunmuyor gorev yonetıcısınden kontrol edıyorum oradan kapatmaya calısıyorum fakat sonuc yıne aynı kapanmıyor xp ama dedıgım gıbı vistada bole bır sorun yok

Ctrl+alt+del yap ve explorer.exe yi sonlandır ve ordaki yerden sistemi yeniden başlat yap eğer kapanırsa buyuk ihtimal kapanacak

sisteminde acık kalan bir yazılım var veya virus girmiş o tutuyor onun içinde virüs prg. yenile ve combofix.le bi tarama koy pc ne canarvar olsun

Ctrl+alt+del yap ve explorer.exe yi sonlandır ve ordaki yerden sistemi yeniden başlat yap eğer kapanırsa buyuk ihtimal kapanacak

sisteminde acık kalan bir yazılım var veya virus girmiş o tutuyor onun içinde virüs prg. yenile ve combofix.le bi tarama koy pc ne canarvar olsun

cok tesekkur ederım HAYTO sorunu hallettım sayende

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...