Jump to content

Isparta :)

asabay

Recommended Posts

teknoloji bu kadar ilerledimi ? artık bi 5 yıl yıl sonra kız isteme tarihe karışır açtırırsın cami çikolota-kolonyağı yerine camda efektler felan kızı verirlerse ebediyen online yok vermediler ofline geçersin hayata sanaldan bakmaya devam edersin

Selam Arkadaşlar Direkt organizasyon şirketi ile anlaşıyorsunuz (İsteğe bağlı olarak 5000 -15.000 TL) Bütün işleri onlara devrediyorsunuz. Size eğlenmek kalıyor (Tabiki eğlenebilirseniz)

ben ıspartalı biri olarak şöyle söyleyeyim evlenmek istersen en az 30 000 tl para koymalısın cebine bir çok yerinde masrafların çoğu sana aittir benim düğünümde 50 000 tl para harcadım evlilik masraflı iştir düğün yapmakla bitmez hiçbirşey

Şimdi Ispartadaki düğünler genellikle şu sıralar Otelde yapılıyor.Düğün yapacaksan eğer otelde yap daha ucuza gelir.Yemek falanda veriyorlar.Ordan yırtarsın bir şekilde.

Birde Ispartada ev döşeyeceksen bazı yerlerde evler ucuzdur.Oraya döşeyebilirsin.Birde beyaz eşyalarda ucuzluk var hepsi set alırsın ucuzlatırsın.

Kısacası Kafadan bir 20.000 TL bulunsun cebinde :D

sen bunları boşver gel kızı bizden iste düğünüde forumda yaparız alayımız sayende eğlenir ,başlık parası olarak forumun hostingi için bir server alırsın olur biter.

hadi hayırlı olsun şimdiden ..

el öp bakim ;

forumdaki herkesin elini öpecen :D

Onu geçtim bu zamanda düğün yapmak pek akıllıca bişi deil zaten:D

bi düğün yapsan bizim burada en aşşa 20 milyar.ki ben 20 milyarla neler yapmam.

düğün yapama Daha yararli işlere harcarim.

Devir Ekonomi Devri.Har vurup Harman Savurulmamali.

Har vurup harman savurmayacaksın, evleneceksin yahu. Ayrıca evlenmek için özel bir tarih mi olacak, ekonomi devri olmayan?

Sana bir adres vereyim, kesin bilgi alırsın oradan.

Güniz Sk. Ankara. :D

20 Haci.

27 den aşşaği düşünmem.Düğün falanda Yapmam.Düğün İsteyende Beni Bulmasin Zaten.

Dünyada Kızmı Bitti be :D

Hıh tamam işte. zaten henüz erken ama 27 de çok geç 25 yaşına geldiğin zaman başlarsın istemeye demedi deme :D

Hıh tamam işte. zaten henüz erken ama 27 de çok geç 25 yaşına geldiğin zaman başlarsın istemeye demedi deme :D

insan 7 sinde neyse 70 indede odur.

27 aşşaği evlilik düşünmüyorum.

30bin 20bin tl yide düğüne harcıyacak paramda yok.

Türkiyede Durumda belli zaten.

Bana göre değil evlilik.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...