Jump to content

2009 Öss 8. Türkçe Sorusu

Iceberg

Recommended Posts

C Şıkkı bence mantıklı bir cvp neticede rastlantılar okurlardan olusuyor roman ile real hayattaki benzeşmeler ancak okurlar arasında olabilir.

bir nevi dejavu ilişkisi:)

Arkadaşım bu sorunun cevabı zaten ''A'' doğru yapmışsın

Ben Türkçe'yi 28-2 yaptım üstelik yanlış yaptıklarımıda önce doğrularını işaretledim sonra silip yanlışları işaretledim :D ama ikinci bölüm berbat hele sos-2 9 yanlışım var :hi:

Bari bu konu hakkında bi soru sorim şimdi ben bu sene üniversiteden ayrıldım ve öss ye girdim arkadaşlar acaba ortaöğretim puanım normalde 63 ne kadar düşer acaba bi bilgisi olan varmı....

2008 yılında yerleştiysen 63/2 olacak yani 31,5 olacak malesef :D

Dur hemen daha ben varım birinci bölüm türkiye derecesi ben de :D

Tür-1 28-2

Sos-1 27-1

Mat-1 30

Fen-1 29-0

Şaka değildir. Gerçek :hi: benim için pek bir anlamı yok o ayrı mesele ben zaten üni. okuyorum.

Arkadaş doğru bir noktaya deyindi teşekkürler. Nette lütfen amam lütfen Türkçe'mize sahip çıkalım. Böyle kullanıyoruz daha sonra öyle beynimize yerleşip gidiyor. Biraz dikkatli olalım lütfen.

Saygılarımla Neffeno

Arkadaş doğru bir noktaya deyindi teşekkürler. Nette lütfen amam lütfen Türkçe'mize sahip çıkalım. Böyle kullanıyoruz daha sonra öyle beynimize yerleşip gidiyor. Biraz dikkatli olalım lütfen.

Saygılarımla Neffeno

Evet ya neffeno kardeşimizinde dediği gibi şu herkesi herkez yazıyorlar ya ona çok sinir oluyorum arkadaşlar lütfen yazım kurallarına uyalım...Saygılarımla....

ÖSYM yine dağıtmış bu ne ya ;)

" Vaftis edilmemiş insanların hepsine lanet yağdıran insanların hepsine lanet yağdırmayan insanlara lanet .. "

gibi bişey olmuş..

Abi naptın sen ya. Kırıldım gece gece. :p

ben netten bakıp çözdüm. c yi seçmiştim.ama a da çelişkili bi şıktı.bi yanlışlık yok soruda bence.türkçe testi çok kolaydı bu öss de.acep her yılmı böle :( neyse seneye görürüz

Arkadaşlar abartmayın o kadar Türkiye'de birçok sistem mantıksız saçmadır fakat sorular o kadar abartılacak derecede zor değildi. Bu kadar takmayın herşey olacağına varırmış.

arkadasım sen kazanmıssın ünidesin konusmak kolay tabi sen hangi stresle girdinki öylesine girdin stres yok heycan yok tabi iyi gecer biz sadece soruşarla bogusmadık ayrıca heycanımızı stresimizide yenmeye calıstık .:(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...