Jump to content

Sıkıştırma Programları(denemiş-Şait Olduklarınız)

H4X0R

Recommended Posts

Arkadaslar gerek forum gerekse google'de sıkıstırma programlarınız incelememe rağmen hiç bir sonuç alamadım Uharch Gui'ymis lafta hiçbir ıse yaramıyor WinUHA'ymıs calısmıo KGB' küllü zarar(+Zaman kaybı WİNRAR kullan daha iyi) İşin Özü Kendi kullandığınız iyi sıkıştırdığına şait olduğunuz Sıkıstırıcı PROGRAM ve AÇIKLAMASINI isticem.Yardımlarınız İçin Şimdiden Teşekkürler.SAYGILAR...

söylerseniz öğreniriz....

WinRAR ve 7zip...

İşte sorunda bu arkadasım sen sadece soyluosun 7zip nekadar sıksıtırıokı hıc yok gıbı bısey.Adamlar mesela 700MB'yi 300MB yapıo ben bunu yapmak istiyorum.LÜTFEN YARDIM....

bazı dosyaların sıkıstırılabilme oranları yüksek iken bazıları neredeyse hiç sıkıştırımazlar.örneğin bsr programı ile kaydettiğim ders anlatımımı 600 mb tan 4 mb yapıyorum winrarla fakat bir avi film dosyaSINI 600 mb tan 580'e indirebiliyorum. dosyalaral alakalı biirşey

bazı dosyaların sıkıstırılabilme oranları yüksek iken bazıları neredeyse hiç sıkıştırımazlar.örneğin bsr programı ile kaydettiğim ders anlatımımı 600 mb tan 4 mb yapıyorum winrarla fakat bir avi film dosyaSINI 600 mb tan 580'e indirebiliyorum. dosyalaral alakalı biirşey

Utam 600 MB'dan 4MB yapabiliyorum dedin ya nasıl yapıosun programını verirmisin az da anlatırsan sevinirim.!!!

1-çok ileri geri konusuyorsun

2-BSR bir ekran kayıt programıdır.avi şeklinde masüstünükaydeder(konuyla alakası yok yani,örnek olarak verdim)

3--winrarla bu işlemi gerçekleştiriyorum

4-bir bilgi edinmek istiyorsan usulune göre sormalısın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...