Jump to content

Break Dance Mı Kol Bostı Mı?

captain_27

Recommended Posts

Şu kolbastı nasıl birşeydir anlamam.4 tane deli çıkıp zıplıyor.Zavallılar kendilerini harap ediyor. :D:)

katılıyorum..oynayabilenler var gerçekten oynuyorlar ama bazıları oldukları yerde tepiniyorlar :)

Şu kolbastı nasıl birşeydir anlamam.4 tane deli çıkıp zıplıyor.Zavallılar kendilerini harap ediyor. biggrin.gif biggrin.gif

AYNEN KATILIYORUMMM ARKADAŞIM 2 GÜN ÖNCE KOLBASTININ NE OLDUGUNU BIMIYORLARDI IKI TANESİ CIKTI OYNADI DİYEHEPSİ KOLBASTICI OLDU ÖZENTİ OLMAYIN KENDİNİZ OLUN.....

KOLBASTI ASLINDA GİRESUN OYUNUDUR AMA BAZI KISILER BILMEDIGI ICIN TRABZON KOLBASTISIDIR DIYOLAR ALAKASI YOK NEDENMI CUNKU KOLBASTIYI ASLINDA GIRESUNLU BI SANATCI RAHMETLİ ERKAN OCAKLIYA VERMİŞ ERKAN OCAKLIDA GİRESUN KOLBASTISI YERINI TRABZON KOLBASTISI DEMIS O GUNDEN BERI OLE BUGUNE GELMİŞ VE SIMDI HERKES TRABZONUN SANIYO TRABZONUN OYUNU KEMENÇEDİR AKÇABATLININ HORON OYNAYIŞI FIRTINA GIBIDIR.KONUYA GELİCEK OLURSAN BEN RİZELİYİM AMA BREAK DANS DERİM

Arkadaşlar şu mesajlarımızı yazmadan önce bir kafamızda sorgulasak acaba doğrumu yazıyorum yanlışmı yada tepki çekermiyim diye düşünsek ona göre yazssak iyi olmazmı? Böyle fitili ateşleyecek mesajlar yazmayın hoş olmuyo sonu valla! Bir kere konu zaten saçma sapan. Susuzluğunu gidermek için sumu içersin yoksa mazot mu gibi bi soru yani. Biri yöresel bir oyunumuz biriside ithal bir oyun işte. Bakmayın son zamanlarda tvlerde iyice deforme olmuş haline. Kolbastıyı gelin memleketinde izleyin. Oda Trabzon'dur. Giresunlu adam yok Erkan Ocaklı'ya vermiş falan o kısım hikaye. O dediğiniz Giresun çiftetellisi olur ancak. Kolbastı Trabzon'a özgüdür. Son olarak kolbastı lazca oyunda değildir. Ne Trabzonda nede Giresunda laz yoktur. İnsanları, yöreleri ve kültürleri aşağılayıcı yazılar yazmayalım lütfen. Sözünüz tv deki kolbastı diye şebeklik yapanlara ise ona sözüm yok :( Saygılar!

Trabzon'a hiç gitmedim ama kolbastı 7/24 tv'de izlediğimiz şeyse zeybek'e bile razıyım iyice saçmalıyorlar. 3-5 tane insan çıkıp saçma sapan hareketler yapıyor ona da kolbastı diyorlar. Artık gına geldi valla zaten tv izlemiyorum ayda yılda bi açıyorum ondada hangi kanalı açsam kolbastı valla. :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...