Jump to content

Sıkıştırma Programları(lİnk)_farkli_aÇiklamali...

H4X0R

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde Warcraft-III [1.3-GB] diye bir oyun var ve ben bu oyunu en güzel şekilde sıkıstırmak istiyorum bunun için sırasıyla ne yapmalıyım:(KGB,Uharch,Winrar,Winzip,7Zip Hangisini ya da hangilerini kullanmalıyım,Ya da daha farklı yollar)

Arkadaslar Söylediklerinizi Lütfen Açıklayın...

SAYGILAR

Oyunun data dosya uzantıları nedir yazarsan yardımcı olacağım Önemli olan dataları extrac edip dosya halinde oyunun içine koyman daha sonra sesleri encode edip oggdec ile tekrar kurulurken wav veya adpcm formatina dönüştürmen sonra 7z unharc winrar ile sıkıştır. yok ben bunlarla uğraşmam diyosan sıkıştırmazsın hiçbir şekilde ben sana ginede link vereyim.

Please register to see this content.

Oyunun data dosya uzantıları nedir yazarsan yardımcı olacağım

Ustam data dosya uzantıları derken ne demek istedin Pek anlamam ama yardımcı olursan iyi olur.Şimdiden tesekkürler.

Ustam data dosya uzantıları derken ne demek istedin Pek anlamam ama yardımcı olursan iyi olur.Şimdiden tesekkürler.

Anlatırsan ya da Yararlanabileceğim bir site verirsen ugrasırım dostum.SAYGILAR

Programları ekledim indirip uygular ise sıkıştırırsın basit şekilde sıkıştırıyım der isen videoları sil yada fakrlı kaydet deyip sıfırla belki oyun açmaz regedit felan alcaksin onlari biliyordursun umarim rip anlattımlarım var istersen indir yardımcı olur sana

HAWX Rip Anlatım

Wanted Rip Anlatım

Delta Rip Yokdan Var etme Farklı Bir Yöntem

Delta ripi biraz anlatayım mutlaka oyunun 1.versiyonu ve 2.versiyonu olmak zorunda elinizde şöyle mesala crysis ve crysiswarhead 2 oyunuda aynı eşit partlara bölerek örneğin crysis 7 gb winrar veya 7z ile 10 parta bölün ardından crysiswarhead oyununu aynı şekilde 10 parta bölün "sıkışma olmadan" sonra delta uygulayarak ripimizi oluşturabiliriz.delta programın içeriği aynı olan ses grafik vb dosyalari çıkarip farklilari bırakması ve geri orjinal formata dönüştürmesi resim anlatımda mevcut.

Kısayol ve sessiz Reg Girme

Wav pack wav formatını ufaltmak için alternatif,Bat to exe Oluşturduğunuz Bat dosyasını exe ye çevirmek için,Bink video sıfırlama,Raw sesleri wav formatına çevirme,Klasörsilme

Hepsi "Gerekli Proların içinde" -ogg dec ve enci wantedin anlatımında ve diğer prolari vermiştim

Armed Forces Corps Rip Anlatım

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...