Jump to content

Öss'ye Girecek Arkadaşlara Başarılar !.. | Tnc

wmismail

Recommended Posts

Sınava girecek arkadaşlara başarılar.

morningcim şu vaziyette yine en doğru sistem ÖSS maalesef o durumdayız.Ne zaman kaliteli üniversiteler açılır ve kontenjanlar fazlalaşır o zaman ÖSS ye ihtiyaç duyulmaz.

Meslek lisesinden sınava giren arkadaşlar öyle düşünmeyin.Gayette kazanılabiliyor sınav.Örneğin ablam meslek lisesinden girdi.Tabi ates_bey in dediği gibi mesleğinizi seçerken pişman olmayacağınız bir meslek seçmek durumundasınız...Çünkü başka alana geçmek intihar gibi birşey

• Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Hepinize başrılar dilerim arkadaşlar . Sizler gibi biz de (öğretmenler) bu meşakkatli yolda ter döktük artık finale geldik. Hakkıyla çalışan tüm arkadaşlara tavsiyem şudur; bu pazar günü 2008/2009 yılının en kolay Türkiye geneli denemesi var, bu denemede rahat olun kendinize güvenin, çünkü bu sınavdan daha kolay bir deneme olamaz :(

Öncelikle Herkese Sınavda Başarılar....

herkes ister öss olayı kalksın amasınava girecek öğrenci kdar kontejyan acılmadığı sürece,liselerimz ve ilköğretimlerimizde eğitim birliği yani bütün okllarımızda eşit kaliteyi getirmediğiniz sürece bu sistem arap sacı gibi dolasır durur.bn ünüversite 4.sınıf oğrencisiyim ve bu sistemin ilk madurlarındanım.geldi sistem değşkliği bize cattı yok 1.bolum yok 2.bolum vs vs hepsi sacma sapan şeyler.bunlar sadece deneme yanılma işin cozumu basittir...öss kalkmalı ama herkese eşit eğtim verldiği zman..

Hepinize başrılar dilerim arkadaşlar . Sizler gibi biz de (öğretmenler) bu meşakkatli yolda ter döktük artık finale geldik. Hakkıyla çalışan tüm arkadaşlara tavsiyem şudur; bu pazar günü 2008/2009 yılının en kolay Türkiye geneli denemesi var, bu denemede rahat olun kendinize güvenin, çünkü bu sınavdan daha kolay bir deneme olamaz :)

Kesinlikle :(

Eyvallah saol...

Ben kazanmış olmak için kazanacağıma 4 sene çalışır adam gibi bi bölüme girerim mantığım sayesinde lise bittikten sonra 2.sınava giriyorum yaş oldu 21 :p inşallah bişeyler yapıcam.olmazsada açıköğretim kamu yönetimi ve tekrar hazırlık

eyw kardeslerım bende Pazar gunu gırecegım sınava Sayısal öğrencisiyim hayrlısyla alnımızın akıyla cıkıcaz inşallah butun arkadaslara basarılar dılerım sakin bir şekilde yapıp cıkınzı normal bir sınavmış gibi no stress :D

öss ye giren genc arkadaslara sonsuz başarılar ama emin olun sonra her iki ayda bir on katı zor sınavlara gırıyorsunuz misal ben:) öss hikayeymiş o kadar önemsemeyin sevidiğiniz yere girin yeter. benım gibi endustri muh den sıkılıp kafayı yemeyın sonra. bak sımdı doktor oluyoruz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...