Jump to content

Ses Kartı Yardım

xboxhunter16

Recommended Posts

Öncellikle herkese hayırlı sabahlar bi sorum olucak eminimki burada yardımcı olacak arkadaşlar vardır benim ses kartım realtek sorum şu ses kartına kulaklık taktığım zaman bi menu çıkıyor o menude ok ok seçenekleri var her kulaklık takışımda çıkıyor ok lemeden ses gelmiyor biliyorum bi okeylemekten ne çıkar diyiyorsunuz ama merak ettim direk kulaklığı taktığımda ses alabilirmiyim ok ledemeden şimdiden teşekkürler.

O çıkan pencere Realtek firmasının ses ayarlarını [bas-tiz vs. vs.] yapmak için ayriyeten verilmiş bir ek yazılım olduğu için hep sormakta bu soruyu. Eğer kaldırırsanız sorununuz çözülür...[Yok ben hoparlör ayarımı hep değişitiryorum diyorsanız kalsın]

seçeneklerden kapatabilirsin yada o çıkan ses kartının programını kaldır ses kartıda kaldırılmış olur çalışmaz dolaysıyla yüklerken seskartı drıver indeki setup dosyasına çift tıklayarak yükleme bilgisayarıma ters tıkla aygıt yöneticisinden seskartı ünlem işaretli çıkar

çift tıkla sürücüyü yeniden yükle gözat tan drıver ini göster tamam

@AlijohnX yazdığı gibi (avatar güzel :) ) ek yazılım olduğundan ses kartı ,işlemci,bios arasında anlaşmaya yararayan yazılım

can sıkıcı biraz silebilirsinizde sorun olmaz kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...