Jump to content

Operatörlerin Sınırsız Kampanyaları

wmismail

Recommended Posts

Arkadaşlar yeni faturam gelmiş. 88 lira.. Avea kullanıyorum. Bana önerebileceğiniz sınırsız kampanya var mı ? Biras inceledim de adam gibi bişey yazmamışlar. Kullanan, memnun olan var mı ?

Mümkünse avea'yı değiştirmek istemiyorum. Ama diğerleri cazipse geçebilirim.

88 Lira gerçekten fazla... :)

İptal olduysa hala nasıl reklam yapabiliyorlar????Bence sen git bi sor iptal oldu mu diye..

Hemen benzeri bir tarife yaptılar fiyatı biraz daha yüksek, aynı gibi gözüküyor ondan şaşırmışsındır :)

Türkcell'in kamu tarifesine geçtim.20 saat konuşma ama her yöne 35 lira.kafam rahat,faturamı biliyorum.mesaj falan ücrete tabi ama zaten hiç gerek kalmıyor.aylık ortalama 10 saat falan ancak konuşuyorum zaten...geri kalan 10 saat ne mi oluyorrrr.açıyorum eşimin avea veya telsimini dakikalarca yan yana duruyor açık olarak...oda aran kazandan kontur kazanıyor.yarın hesap kesim.eşimin telefonuna 1.5 saat falandır bağlıyım.yaklaşık 80 kontur falan gelmiştir.bence az konuşan için süper kanpanya.20 saat normalde yetiyorda artıyor zaten.iş adamı falan değilseniz tabiki.

Vodafone'dan cebinizi düşünen tarifeler!

Yenilenen Faturalı Cep Limitsiz tarifelerinden size en uygun olanı seçin, konuştuğunuz kadar ödeyin.

- "Cep Limitsiz Vodafone'lular" ile ayda sadece 30,30 TL'ye tüm Vodafone'lularla limitsiz,

- "Cep Limitsiz Vodafone'lular ve Sabit Hatlar" ile ayda sadece 42,42 TL'ye tüm Vodafone'lularla ve sabit hatlarla limitsiz,

- "Cep Limitsiz Herkesle" ile hem tüm Vodafone'lular ve sabit hatlar ile limitsiz, diğer operatörlerle de toplam 750 dakika ayda sadece 54,54 liraya görüşebilirsiniz.

koptum ya xD

Niye ? Ne alaka ?

zuhahha :):D

Zuhaha ne ya ? Bunu yazmak için mi mesaj yazdın ?

İptal olduysa hala nasıl reklam yapabiliyorlar????Bence sen git bi sor iptal oldu mu diye..

Bilmiyorum bakcaz.

İsmail, 20 saat yeter mi sana aylık?

Abi yetmese de yetircez.. Merak ettiğim bişey var. Eğer 30 saat olursa ne olcak ? TTNET'in kota aşım ücreti gibi dayıycaksaa...

Hemen benzeri bir tarife yaptılar fiyatı biraz daha yüksek, aynı gibi gözüküyor ondan şaşırmışsındır :)

O ne kadar ?

aveanın tek paket üyeliği var ona geçebilirsin

O nasıl ?

20 saat yeterse türkcell in heryöne güzel bir kampanyası var

Şu an onu inceliyorum..

Avea yı değiştirmek istemiyorum demişssin. Sebebi nedir bilmiyorum ama. Bence şu an için Her yöne en iyi avantajlı tarife Türkcell in 1200 dk (20 saat) 35 Ytl (Herşey) dahil kampanyası. Çevremdeki tüm arkadaşlar bu kampanyaya geçti. Şimdilik gayet de memnunlar. Ben de tavsiye ederim.

Avea yı değiştirmek istemiyorum demişssin. Sebebi nedir bilmiyorum ama. Bence şu an için Her yöne en iyi avantajlı tarife Türkcell in 1200 dk (20 saat) 35 Ytl (Herşey) dahil kampanyası. Çevremdeki tüm arkadaşlar bu kampanyaya geçti. Şimdilik gayet de memnunlar. Ben de tavsiye ederim.

Aria döneminden beri kullanıyorum bu operatörü. Güzel kampanya bulsam geçerim tabiki, zaten aynı numara..

Bu kampanyanın geçerlilik tarihi ?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...