Jump to content

Pes 2009 Yardım !

StoneKing

Recommended Posts

Selamunaleykum arkadaşlar hepinize iyi akşamalar(günler).Ben kaç aydır Pes 2009 ve FIFA 09 oynuyorum.Bizim komşu ile FIFA 09'u oynayabiliyoruz.Ama malum Pes Fıfa'dan daha iyi herşey bakımından.Ben komşumuzla ikili oynamak istiyorum.Bağlantı kablolarımız fln bağlı ama peste "multiplayer" modu olmadığı için oynayamıyoruz.Ama bu İnternet ve Legends modlarının ne işe yaradığınıda bilmiyorum.Bileniniz varsa arkadaşlar bana bu konularda yardımcı olurlar mı?

Şimdiden Teşekkürler...

Konuyu yanlış yere açtıysam yöneticilerden ve Tnc ailesinden özür dilerim...

Bence jostick kumanda al karşılıklı oynayın beraber zevki çıkar güzel öyle :)

Tamam da kardeşim ben jostick kumanda almak istemiyorum çünkü Ps2 alacam ama ben komşumla Pc'de oynamak istiyorum.İlgin için teşekkürler kardeşim...

Tamam da kardeşim ben jostick kumanda almak istemiyorum çünkü Ps2 alacam ama ben komşumla Pc'de oynamak istiyorum.İlgin için teşekkürler kardeşim...

Hamachi ile oynamayı dene...

Konu ile alakalı değil fakat Hamachi denmiş iken birçok kez Hamachi ile Cs 1.5 oynayamadım nette o kadar bilgi var hemen hemen tüm söylenenleri yaptığım halde olmadı. Yardımcı olacak olursa sevinirim..

Konu ile alakalı değil fakat Hamachi denmiş iken birçok kez Hamachi ile Cs 1.5 oynayamadım nette o kadar bilgi var hemen hemen tüm söylenenleri yaptığım halde olmadı. Yardımcı olacak olursa sevinirim..

Arkadaşım ben bi ara fıfa08 sorunsuz bi şekilde hamachiden oynamıştım ama Cs 1.5 hakkında bi bilgim keşke yardım edebilseydim...

dostum hamachi iş görmez çünkü pes te lan seçeneği yok yani ağdan oynanması söz knusu değil bu yüzden lisanslı olmadığı sürece netten oynayamazsın ama xfire adlı yazılım var onunla oynanıyor ama oda server sistemli bi program bi dene belki işini görür

dostum hamachi iş görmez çünkü pes te lan seçeneği yok yani ağdan oynanması söz knusu değil bu yüzden lisanslı olmadığı sürece netten oynayamazsın ama xfire adlı yazılım var onunla oynanıyor ama oda server sistemli bi program bi dene belki işini görür

Valla ben geçen sene pes08 ile hamachide oynadım sana bi crack veriyorlardı onu kopyala yapıştır yapıyordun bide güncelleme yapıyordun birde bi program vardı tam hatırlamıyorum onla giriyoduk ama işte pes09 işi dahada zorlaştırmışlar git gidede zorlaşıyor...

Arkadaşlar hepinize yorumlarınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum.Benimde tahmin ettiğim gibi Pes'te yok...Ama yinede Tnc ailesine sormak istedim sizlerde bana yardımcı oldunuz saolun arkadaşlar...Hepinize iyi akşamlar...

Sizi de Yordum Kusuruma Bakmayın Artık :)

Arkadaşlar hepinize yorumlarınız ve ilginiz için teşekkür ediyorum.Benimde tahmin ettiğim gibi Pes'te yok...Ama yinede Tnc ailesine sormak istedim sizlerde bana yardımcı oldunuz saolun arkadaşlar...Hepinize iyi akşamlar...

Sizi de Yordum Kusuruma Bakmayın Artık :)

Ne demek arkadaşım burda bizim görevimiz insanlara en iyi yardımı severek ve hiçbişey sorgulamak sızın yapmamızdır...gene başka bişeyle ilgili sorun olursa biz her zaman burdayız... :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...