Jump to content

Sarışın,esmer,kumral,kızıl Mı?

zinnnn

Recommended Posts

diyelim ki tnc dünya çapında tanınan ve en çok tıklanan forumlar arasında ilk sırada ve haliyle durum böyle olunca elbette farklılık olması ve popülerliğini koruması için yeni simalara gereksinim duyulsaydı ve anket olsaydı bunlardan hangisini admin olarak görmek isterdin,platformu yönetmesini istediğin yüz hangisi olurdu ( adminimiz bunu görmesin )

:)

sarışın mı

sarisinhemsire.jpg

esmer mi

32861657.png

kumral mı

kumralkzresmiz.jpg

kızıl mı

kizilsacmodelleri1.jpg

Valla ben seçim yapamıyorum.Zaten kız arkadaşlarımdan belli.Birisi geliyor sarışın, birisi geliyor esmer, sonraki kumral :)

Yanlış anlaşılşmasın 10 tane sevgilim yok :D Değiştikçe renk de değişiyor, her şey değişiyor :a:

bırakın güzelliğide insan olsun biraz yeter sonucta adriana limada güzel ama bütün dünyanın lafları altında güzellik tabikide önemli ama çok da olduğunu sanmıyorum açıkcası kız ne kadar güzel olursa olsun eğer insan değilse zaten geçimide zor olur diyorum bu benım dusuncem tabii

Bir dünya güzelini sevdimm ama bana kaba bir tabirle sktr çekti bu yüzden artık öncelikle insanların tanınarak sevilmesinden tarafıyım su ana kadar da kımseyle chat yollarıyla tanısmadım acıkcası :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...