Jump to content

Uharch Gui Son Sürüm Türkce No_yalan!

H4X0R

Recommended Posts

Uharch'la 700MB'lik film sıkıstıdım ve filmi 685 MB yaptı buna ne diyorsunuz abi yardım etseniz ölcekmisiniz ya adam 800MB'lik oyunu 300MB yapıyor nasıl yapıldığını niye söylemiyor.Bu konuyla ilgili lütfen yardım sabahtan beri arastırıyorum ama yok.

Uharc'ın yaptığı şey şudur mesela oyunun dosyası waw formatında uharc bunu sıkıştırıp mesela MP3'e çevirir böylece sıkıştırılmamış içerikte iyi sıkıştırma sağlar. ekranın kısa bir videosunu çek CamStudio ile ve onu sıkıştırıp dene. Sıkıştırılmamış AVI olarak kaydedileceğinden büyük ihtimalle düşer.

Oyunlardaki ses,video vs. de genelde hızlı açılsın diye sıkıştırılmadan kaydedilir.Bu yüzden çoğu oyunun boyutu UHARC ile gözle görülür bir şekilde düşer.

Ama yukarıdakinden %100 emin olmadığımı da belirteyim ben böyle biliyorum.

morningin söylediği doğrudur..

mp3,jpeg,divx gibi dosyalar zaten sıkıştırılmış haldedir..

uharc değil feriştahı gelse fayda etmiyor..

ben birçok denemeler yaptım..

word belgelerinden oluşan 800 mb dosyayı sıkıştır çok küçük bir boyuta indirecektir..

kgb archiver var uharc tan daha fazla sıkıştırıyor..

ama çok çok uzun bir sürede sıkıştıryor

o bile bu tür dosyalarda bişey yapamıyor..

zaten winzip en son sürümünde jpeg sıkıştırabildiğini iddia ediyor..

o bile en fazla %25 vadediyor ..bunuda büyük bir olay olarak duyuruyor

yani çoğu zaman onuda yapamıyorlar..

ben alt klasörleri sıkıştıramıyorum uharc ile kgb daha iyi

Ustam KULLANDIĞIN KGB'nin Linkini versene Yada rapid'e Update eder misin!Bende KGB'yi denedim ama az sıkıstırdı Programın İyisini bulamadım.Linki verirsen sevinirim.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER...

@H4X0R hevesinin sonunda büyük bir hayal kırıklığı seziyorum :) O uçuk noktadaki sıkıştırma işlemleri sadece "hadi bakalım sıkıştır" diyerek olmuyor malesef. Rip nedir nasıl yapılır, ilk önce bunu araştırman daha mantıklı, yoksa bizler neden hala Winzip'i Winrar'ı kullanalım?...

@H4X0R hevesinin sonunda büyük bir hayal kırıklığı seziyorum :) O uçuk noktadaki sıkıştırma işlemleri sadece "hadi bakalım sıkıştır" diyerek olmuyor malesef. Rip nedir nasıl yapılır, ilk önce bunu araştırman daha mantıklı, yoksa bizler neden hala Winzip'i Winrar'ı kullanalım?...

Ustam Birde Uharch Gui ile Ripleme falan deniliyor internet'te orda ne demek istemisler?

• 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...