Jump to content

Simgelerim Değiştiii!

fath42

Recommended Posts

[png]C:\Documents and Settings\BİLAL\Belgelerim\Resimlerim\adsız[/png]

Bir resim upload sitesine upload etmelisin, sen bilgisayardaki konumu kopyalamışsın biz göremeyiz bu şekilde.Upload sitesine örnek ;

www.imageshack.us[/CODE]

Büyük bir ihtimalle bir programı, exe ve benzeri dosyalarla ilişkilendirmişsiniz.Ve bu nedenle simgeler üzerinde o programın belirlediği simge diğer simgelerin üzerinde duruyor.Eğer öyleyse o programı açıp dosya ilişkilendirmelerini tamamen geri alın.

Kolay gelsin.Saygılarımla

TuneUp Utilities 2008 yükleyip(forumda var aratmalısınız)

Bu programdan

genel windows ayarları>tune up stil düzenleyici>Onar>Simgeleri geri yükle ya da Simgeleri Onar diyerek bu durumu düzeltebilirsiniz

olayı tam olarak anlatmadığınız için ancak bu kadar yardımcı olabiliyorum sorun bu değilse lütfen daha açıklayıcı olun.

Kardeş ben anladım seni sen masaüstünde boş bir yere sağ tıkla ve simgeleri yerleştir>otomatik düzenle seçeneğini tıkla otomatik olarak onlar dizilecektir. Masaüstü aşırı kalabalıksa masaüstü dolar ve diğer öğeler gözükmez. Eğer hepsini görüp silecem dersen herhangi bir klasörü aç ve masaüstüne gelene kadar yukarı okuna tıkla. en sonunda masaüstünü klasör halinde görürsün sen gereksizleri sil o zaman biraz düzenli olur ve görürsün. İnşallah doğru anlayıp doğru anlatmışımdır.

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim.Sorunumu çözdüm. ÇOK SAĞOLUN...

Saygılarımla.... :p Hayırlı Günler....

Sorunun nasıl çözüldüğünü paylaşırsanız aynı sorunla karşılaşan arkadaşlarımız yararlanabilirler.Kolay gelsin...

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...