Jump to content

Tema Ve Masaüstü Ico Ları

Recommended Posts

arkadaşlar ben üç boyutlu masaüstü nasıl yapabilirim ve iconları nasıl canlandıra bilirim. aşağıda bir örnek var bu tarz bişiler denemeye çalışıyorum ama hala başarılı olamadım.

14135440_fms.jpg

ikincisi tema aşağıda örnek var bu şekilde iconları nasıl dize bilirim yardımlarınız bekliuoyorum

oyunex.jpg

arakadaşlar şu anda aradım sadece tema için 100 dolar istiyorlar oyunlar gösterimi için beta dioyorlar oyunlara göre hazırlıyorlar kişisel yani arkadaşım sende programın adını söyle dioyon ama ortada program yokki bizde hangi programla yapmışlar die ye soruyoruz

• 3 hafta sonra ...

Oyun Konsulu Resimleri

her oyun Klasörlerine iconla desktop.ini dosyası eklenmiştir büyük ihtimalle.. o tamamda başlık başlık ayırma kısımı vista yamasımı ayrı bir ayarlama yapılıyor onu bilemedim.. bilen varsa yazsın..

Masa üstü olayını bende uzun süredir araştırıyorum..

o hareketli iconları nasıl yapmışlar acep.. Bulacam kafaya taktım buna..

ayrı bir pack yaması vardır muhakkak..

Web tasarımı yap. Flashlı bişey felan:)

Sonrada o indexi masa üstü olarak (yani wallpaper) ata.

web öğelerini kilitle dersen gerçekçi bir masa üstü olucaktır.

Web tasarım bilgine bağlı bence..

• 2 ay sonra...

Arkadaşlar İsteyen Varsa Bana Mail Atsınlar Cok Uygun Fiyata Onların Sistemine Göre Ayarlayabilirim Programla Falan Değil Codla Yapılıyor Ben Su An Kendi Cafemde Kullanıyorum Süpper Bişey İsteyen Msn Eklesin bybeytu[at]ws.tc

Arkadaşlar İsteyen Varsa Bana Mail Atsınlar Cok Uygun Fiyata Onların Sistemine Göre Ayarlayabilirim Programla Falan Değil Codla Yapılıyor Ben Su An Kendi Cafemde Kullanıyorum Süpper Bişey İsteyen Msn Eklesin bybeytu [ at ] ws.tc

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...