Jump to content

Kurtlar Vadisi Gladyo Yeni Film

tekke2005

Recommended Posts

Arkadaşlar Kurtlar Vadisi Irak Filminden Sonra Pana Film Sinemaya Kurtlar Vadisi Gladyo yu Sokuyor Edinilen Bilgiye Göre Konu Olarak Öcalanın Yakalanışında Özalın Ölümüne Kadar Türkiyenin Kanayan Yaralarını Ele Alacak Film Önümüzdeki Ay Gösterime Girecekmiş Arkadaşlar Sizce Tekrar Başarılı Olabilirmi Düşünçelerinizi Bekliyorum

metin kardeşim olayın büyüğü 2010 da çıkacak rahat ol.bilen bilir...METAL FIRTINA kitabının filmi eçkiliyor ^_^

bu gladioda herşey çok açık.resmen kişilerin şuçları dosyalanmış,kişileştirilmiş,halka sunulmuş.yani süper olmuş ama hayırlısı bana pana film bu filmle kapanır gibi geliyor :)

bu arada musa uzunlar rolünü çok güzel oynamış.nede olsa usta oyuncu :)

metin kardeşim olayın büyüğü 2010 da çıkacak rahat ol.bilen bilir...METAL FIRTINA kitabının filmi eçkiliyor ^_^

bu gladioda herşey çok açık.resmen kişilerin şuçları dosyalanmış,kişileştirilmiş,halka sunulmuş.yani süper olmuş ama hayırlısı bana pana film bu filmle kapanır gibi geliyor :)

bu arada musa uzunlar rolünü çok güzel oynamış.nede olsa usta oyuncu :)

ottomandozer inşallah dediklerin doğrudur ya METAL FIRTINAYI ben okumuştum ama bunu film yapabilirlermi diye düşünmüştüm demek çekiyorlar sağol senin sayende haberim oldu

uyandığımda kurtlar vadisi diye bir dizinin çekilmiş olabileceğine dair ihtimal dahi düşünmek istemiyorum ^_^ ama ne yazıkki toplum içindeki şiddeti tv de görünce hah tamam bu diyor.böylelikle kafa kesen adam vuran sözde kanunu kendi yapan bi polat alemdar absürtlüğünü yere göğe sığdıramıyoruz.oof ülkem of :)

1 yıl sonra çıkacak metal fırtına filminin yanında kv çocuk filmi gibi kalır.zaten o film çıksın abd ile ilişkiler bozulur :)

filmden bir sahne;

-mert adındaki gri takım ajanı washington da beyaz saray yakınlarına bir atom bombası koyar ve patlatır ^_^

işte böyle bir film :)

Sende bunu mu izlicen ottomandozer? Tabi hayal kurmakta güzel bişey ya...Heleki bizim MERT gidip patlatçak he o bombayı süpersiniz.

KV yapımcılar kadar kimin yanında durduğunu belli eden, kimleri toplumun gözünde küçülteceğini bilen bir yapımcı birliği görülmedi bugune kadar.Neyse ülkem için pek hayırlı görmüyorum bu filmi de neyse...

Bu arada Polat Alemdar severleri bugunkü gazeteleri okuduysa Nuriş ve adamları Raci şaşmaz ve kardeşini ölümle tehdit etti bilesiniz.

Sende bunu mu izlicen ottomandozer? Tabi hayal kurmakta güzel bişey ya...Heleki bizim MERT gidip patlatçak he o bombayı süpersiniz.

KV yapımcılar kadar kimin yanında durduğunu belli eden, kimleri toplumun gözünde küçülteceğini bilen bir yapımcı birliği görülmedi bugune kadar.Neyse ülkem için pek hayırlı görmüyorum bu filmi de neyse...

Bu arada Polat Alemdar severleri bugunkü gazeteleri okuduysa Nuriş ve adamları Raci şaşmaz ve kardeşini ölümle tehdit etti bilesiniz.

Anca onlar içerden asıp kesmeyi bilirler.Önce aldıkları cezadan bi sıyırsınlar kendilerini.

Edit: Hayırlı görülmemesinin sebebi.Millete Türkiyede ne dolaplar dönüyor?İş adamlarının gerçek kimliği ne? Kimin sayesinde zengin oluyor? Gibi düşünceleri uyandırdığı için.İlerde birgün millet güzellik uykusundan kalkıp hesap sormaya başlarsa...

Gerçek hayatta yapamadıklarını sanaldan yaptıkları için kurtlar vadisi çok tutuluyor.

önce kurtlar vadisi ile Türkiye'deki sözde mafyayı bitirdiler, Sonra kurtlar vadisi ırak ile ıraktaki askerlerin başına geçirilen torbaları çıkartıp askerlerimizi aklayıp, adımızı temize çıkardılar, kurtlar vadisi pusu ile Türkiye'deki derin devleti çözdüler, şimdi ise Gladio ile Abd,İsrail,Nato üçgeni içindeki Gladioyu çözecekler.

Helal olsun Kurtlar vadisine ki milletimiz gece rahat uykusunda uyuyor.

@blackman

ne yapayım kardeşim.gerçekten patlatayımmı içimdeki abd ye olan nefret yüzünden.anca filmde izleyip haz alacağım her insan gibi.ve bu film çıksın seninde izleyeceğin şimdiden belli.merak kardeşim.anladın sen :closedeyes:

Hehe izlicem emin ol...Neyse her söylenene cevap verip ortamı polemik ortamı haline getirmek istemiyorum bu konuya atacağım son mesaj bu onun için biraz dolu olsun...

ottomandozer, Böyle hayal ürünlerini düşleyip rahatlamaktansa biraz daha realist olup öfkeni doğru yere yönlendirmeyi öğrenmen gerek.Bu sadece bu konu için değil hayatta herkese lazım olan bi özellik bence.

ates_bey, hayırlı görmemin sebebi o değil.Sen beni ne sanıyorsun yahu...Bilmem hangi işadamının oğluyumda babamın işlerinin açığa çıkmasını mı istemiyorum...Hayırlı görmemin sebebi sizin gibi bu konuda sağlıklı bilgiye ulaşamamış insanlara bu insanlar ulaşıyor ve size istediği şeyleri istedikleri anlatıp yine istediğine inandırıyor.Yok mu senin mantık süzegecin biraz kv izle biraz tam zıttı kaynakları oku biraz ondan biraz da bundan karıştır.Normal bir insan bu noktada off beynim bulandı der ama olmamalı.Madem bu işlerle ilgileneceksin oturup düşüneceksin olayları sırasıyla mantık süzgecinden geçireceksin ve mantığuna uyan şeyleri kabul edeceksin her duyduğuna körü körüne inanma Orta çağda kaldı.Bırakın artık bu dogma bilgileri...

kurtlar vadisi ırak o dönemki abd politikasını çok iyi yansıtıyordu bence,, o film yeterince tepki görmüştü zaten,, diziyi izlemiyorum ama filmi dört gözle bekliyorum bakalım nasıl bişey olacak..

Arkadaşlar Filmin adı konmuştu Kurtlar Vadisi İskender diye fakat birden bişeyler oldu

ve bi anda senaryo değiştirildi. Filmin çekimi bir anda durduruldu diziye Cevat diye bi psikopat soktular adam bi anda Gladio nun adamı çıktı

Bu işte bi iş var bir yerlerden istihbarat aldı bunlar ve bu yüzden yine "Kurtlar Vadisi demişti" dedirtmek için senaryoyu değiştirdiler

Bu arada bu dizinin asıl amacını anlamadan konuşan ve pokemondan bile etkilenen asimile gençliği savunan arkadaşlara yazıklar olsun. Ben bu diziyi izleyerek büyüdüm ama hayatımda hiç şiddete başvurmadım tek öğrendiğim milliyetçilik oldu...

kv nin yazar ve yapımcıları bu bilgileri biliyorlarsa dünki cocuk değillerdir attıkları adımın sonuçlarını biliyorlardır emin ol olay sadece film yapmak para kazanamak değil kitap yazıp insanlara ulaşmak toplumuzda malesef cok başarılı olmuyor.

Türkiye üzerine oynanan oyunları anlatan, milletimizi uyandıracak filmleri ve dizileri yaptıklarından Kurtlar Vadisi dizi ekibini kutlarım.İnşallah daha çok film dizi yaparlarda uyanmamıza yardımcı olurlar.

benim düşüncem biraz daha farklı...farklı yönlerde ele alırsak ben 4 şekilde ürettim..

1- acaba birileri bu olayları bu şekilde örtbas etmek isteyip karşımıza kurtlar vadisi olarakmı çıkarıyor?

2- acaba derin devletimiz birilerinin kurduğu oyunlarımı deşifre etmeye çalışıyor?

3- acaba gizli servislerin yardımları ile ayakta tutulmaya çalışılan bir film stüdyosu ve yine onların istekleri doğrultusunda hareket eden bir film?

4- hoş film son bölümünde biraz hükümet koktu gibi oldu..iş orada bayağı bir ayukaya çıktı..başbakan ülke menfaatlerini düşünerek, amerika yardımları ile desteklenen bir şirketi geri çeviriyor..danışıklı davos dövüşüne benzedi..

benim düşüncem sadece bu senaryoyu yazanların hayal güçlerinin ne kadar kuvvetli olduğu hakkında..bende yapımcıları çok çalışkan..fikrinin,siyasi görüşünün,düşüncesinin ne olduğu o kadar önemli değil..herkes karakterini çok iyi canlandırıyor..seslendirmenler kişilerin tiplerine çok uygun..önce karahanlı,karacadağlar,muro,iskender derken gladyo geldi.bu gladyodan daha üstün birşey daha var..gladyoya bu gücü sağlayan büyük paralara sahip insanlar..uluslar arası lions klüplerinin genel başkanları gibi..bu adamlar çok zengin..her biri devlet kurabilecek kadar güçlü insanlar..onları bir araştırın derim sizlere..masonluk aslında iceberg dediğimizin sadece görünen kısmı...birde gerisine bakmak lazım..

Türkiye üzerine oynanan oyunları anlatan, milletimizi uyandıracak filmleri ve dizileri yaptıklarından Kurtlar Vadisi dizi ekibini kutlarım.İnşallah daha çok film dizi yaparlarda uyanmamıza yardımcı olurlar.

İşte bunu herkes bilebilse!

Neymiş şiddetmiş bak ne diyo orda izletme bilmem ne yaş aşşağısına sonucu kötü olur yoksa.

Kardeşim sen eğitimini veremezsen tabiki şiddet olur tabiki her okulda bi Polat Alemdar olur.

Peki ya Kurtlar Vadisi olmazsa ne olur? Yap bakalım bi Ulubatlı Hasan dizisi o zaman ne olur?

O zaman ne diyeceğiz aman canım şiddetse şiddet gurur duyarız onunla en azından gerçek mi diyeceğiz?

Evet şu bir gerçek ki hayatından eline kitap almayan insanlar bu dizi sayesinde artık biliyo, uyumuyo, okuyo ve üretiyo... E tabi birilerinin zoruna gidiyo...

Hayır sormak istiyorum bu aydınlanma aşkıyla yanıp tutuşan arkadaşlara eminim birçoğu Sağır Odayı flan da izlemiştir ama kaçı Kod Adını izlemiştir.Neden herşey tek yanlı düşünülür.

headhunter71, bende güreş izleyerek büyüdüm ama kimseyi kündeye almadım.Ama edindiğim saf Türk kültünün bir parçası idi.Sen edindiğin milliyetçiliğin SAF Atatürk milliyetçiliği olduğunu savunabilir misin bana?

mahoni, evet adamlar işleri ve atçağı adımları iyi biliyor merak etmiyorum o konuda.Arkalarıda sağlamdır.Tarikattır.

kaydin, bencede uyanmalıdır Türk Milleti gaflet uykusundan ama kendi aklıyla kendi mantığıyla kafasına sokulan kalıp bilgilerle değil.

bizim milletimiz alışmış belli bir akımı takip etmeye,, kontrol edilmeye,, belli bir amaç yok bu yüzden de başka şeylerin etkisi altında kalınıyor,, bu konuda tv nin büyük etkisi var aslında,, tv sayesinde insanlar ayakta uyutuluyor bugün,, ben bu yüzden iki senedir tv izlemiyorum,, anca haberleri seyrediyorum o da yemek saatine denk geldiği için.. bugün kurtlar vadisi çıkar yarın kuzuların sessizliği çıkar diziler hiç durmak bilmiyoki zaten bizim milletimizde sürü politikisanı takip ettiği için böyle akımların etkisinde kalmaya devam edecek malesef..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...