Jump to content

Knight Euro-ko Açıldı

seang1453

Recommended Posts

EURO-KO

arkadaşlar bunu dün(08.06.2009) şans eseri gördüm başlangıç 65lwl max lwl 70 ancak bu oyun may-ko(malesia server l sanırım) tabanlı knight ounayanlar bilirler eskiden may-ko vardı.Grafikleri aynı onun gibi şimdilik bir bölüm var ARTEMİS. bu oyunu beraber oynayıp ir clan kurabiliriz malum iconlar filan kullanılabiliyor bu oyunda bizde TNC-TR nin iconu nu kullanabiliriz ama bunu bir telif hakkı var sonuçta bu yüzden sayın adminimizi göreve davet ediyorum sen clanı kur bizler girelim.Aşağıda bir kaç tane ekran görüntüsü var.Ancak oyun daha yeni kurulduğu için bazı eksikleri var.En baştada dediğim gibi şu anda üyelik alırsanız 65lwl den oyuna başlıcaksınız.Daha sonra alırsanız ne olur bilmem.

oyuna üye olmak için:

http://www.euro-ko.com/index.php?Pg=Register

oyunu indirmek için:

http://www.euro-ko.com/index.php?Pg=Files (1350 Full Client yazan adresten)

knightbyseang65lwl.png

knightbyseang65lwlu.png

Server Adı:

European Khans: OLYMPOS

Online:79

Toplam Hesap:2340

Toplam Human:1852

Toplam Human:985

Toplam Karus:867

Human Kralı:

BigBirD

Karus Kralı:

cheasterfield

Delos Sahibi:

-Yok-

Delos Savaşı:

Cumartesi - 22:30

Savaş Zamanı:

Çarşamba - 20:00

Arkadaşlad ben oyunu kurdum açılışta hata veriyor.Hatada BOXFILE ERROR yazıyor.Ardından Euro-Ko client is not running diye bir yazı çıkıyor ve kapanıyor.Böyle bir hata ile karşılaşan var mı??

arkadaşlar benim daha iyi bir fikrim var kendi server ımızı neden kurmuyoruz? başkasının server ında oynamaktansa kendimize tnctr-ko yu kuralım gerekirse para toplayıp server bile kiralarız. tabi bunlar katılımcı çok olursa olacak işler hepimizin gönülden katılması lazım...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...