Jump to content

Prison Break 16 Hazirandan Itibaren Star Tv'de

SKeYLeR

Recommended Posts

prisonbreak.jpg

Bir yapı mühendisi olan Michael Scofield (Wentworth Miller) işlememiş olduğu bir suçtan idam cezasına çarptırılan abisi Lincoln Burrows'u (Dominic Purcell) kurtarmak için tüm yasal yolların tükendiğini farkedince işleri kendi eline alır. Mükkemmel kurgulanmış kaçış planıyla abisini kurtarmak için bir bankayı soyar ve abisinin bulunduğu hapisaneye gönderilir. Michael planını uygulmaya başladıktan sonra hesaba katmadığı tek bir şeyin olduğunu anlar: İnsanlar. Ünlü bir mafya tetikcisi olan John Abruzzi (Peter Stormare), çocuk tecavüzcüsü ve katil T-Bag (Robert Knepper) ve azılı gardiyan şefi Brad Bellick (Wade Williams) onun planını zora sokmaktadır...

Lost gibi dünyaca ünlü Prison Break dizisi de ülkemizde Türkçe izlemek isteyenler için 16 Hazirandan itibaren STAR TV de yayınlanmaya başlayacak.

Dizi, 16 Haziran Salı günü akşam 22:30 da ilk bölümüyle ekranlara merhaba diyecek.

..:: FRAGMAN ::..

http://www.startv.com.tr/Tanitim/prisonbreak.aspx[/CODE]

[color=#FF0000]Yorumlarınızı Bekliyorum[/color][/center]

katılıyorum bi garip gelcek ama zaten hepsini izledim izlemeyede gerek yok :rolleyes:

Arkadaşlarında dediği türkçe seslendirilmesi biraz tuhaf gelecek benim için altyazılısı daha avantajlıydı neden derseniz çünkü benim işitme problemim var o yüzden volume son ses açıpta bu adamlar ne demek istiyor diye kasmıyordum :rolleyes: o yüzden cnbc-e de film izlemek çok keyifli bi hale geldi benim için :yahoo: zaten prison break izlemiştim belki altyazılı olsa bazı keyif aldığım bölümleri tekrar izlerdim :lol: neyse lafı daha fazla uzatmayalım Star Tv ye Hayırlı Olsun....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...