Jump to content

Yüz Tanıyarak Windows Açma Programı

tekke2005

Recommended Posts

Lenovo-Y710-T70-17001-main2.jpg

Evet arkadaşalr Vista Verisiyonuda Çıktı Sizlele Paylaşmak İstedim !!

Bu program sayesinde bilgisayarınızı açarken şifre girmek yerine sadece kamereya bakmanız yeterli, nasıl baktığınız üzerinizde ne olduğu önemli değil, ne açıdan durursanız durun program gözünüze odaklanıyor. şahsen denedim, bir dakika kadar kamera önünde durmadım kameraya baktığım anda windows kendiliğinden açıldı. Herkese tavsiye ederim.

Çalıştır. İlk ekranda ingilizceyi seç ve sol taraftaki butona bas.

i accept the agreement i seç, next, install

Yeni açılan mavili ekran da next > next

gelen ekranda windows giriş şifrenizi yazın.

yüzüne tanıt entera bas.

bilgisayarı yeniden başlat.

Sakın Program Bozuk Çalışmıyor Demeyin Gayet Güzel Çalışıyor Hiç Bi Sorunda Yok!!

DOWNLOAD Vista İçin

http://rapidshare.com/files/168473264/yuez_tan_yarak_windows_a_ma_vista_mcsamir.rar

windows xp versiyonu

wtw32o.jpg

Bu program sayesinde bilgisayarınızı açarken şifre girmek yerine sadece kamereya bakmanız yeterli, nasıl baktığınız üzerinizde ne olduğu önemli değil, ne açıdan durursanız durun program gözünüze odaklanıyor. şahsen denedim, bir dakika kadar kamera önünde durmadım kameraya baktığım anda windows kendiliğinden açıldı. Herkese tavsiye ederim.

Çalıştır. İlk ekranda ingilizceyi seç ve sol taraftaki butona bas.

i accept the agreement i seç, next, install

Yeni açılan mavili ekran da next > next

gelen ekranda windows giriş şifrenizi yazın.

yüzüne tanıt entera bas

bilgisayarı yeniden başlat.

http://rapidshare.com/files/168350692/Veriface_recognition_for_xp.rar

Arkadaşlar benim toshiba laptobumdada var inanınki pek işe yaramıyor 10 dakka senin yüzünü tanımakla geçiyor onu kullanacağıma elimle şifre girerim daha iyi(Kendi Fikrim!!)

Bu progamı vistada kullanmıştım kendimi tanıttım açtım gayet güzel çalıştı sonra başka bi arkadaşı göstedim onuda çok güzel bi şekilde açtı :rolleyes: program gayet güzel ama adam faketmiyor gelen geçeni sen sanıp açıyor

Bu progamı vistada kullanmıştım kendimi tanıttım açtım gayet güzel çalıştı sonra başka bi arkadaşı göstedim onuda çok güzel bi şekilde açtı :lol: program gayet güzel ama adam faketmiyor gelen geçeni sen sanıp açıyor

Oda güzelmiş :rolleyes:

Ayarlar kısmında yüz tanımayı daha zor(kararlı) hale getirebiliyorsunuz, ben "highest" yaptım, ve 1-2 kişiye denettim onlarda açmadı. Bende tak diye açıyor. Çok fazla bir şey beklemeyin zaten, retina taraması yapmıyor ki program:) Ben kendimin bir fotosunu gösterirsem ne yapacak meak ediyorum, eve gidince deneyeceğim. Bu arada yüz tanıma 10 dakka sürmüyor, tanıma bölümünde kameraya bakıp start dediğinizde 6-8 kadar foto çekiyor ve işlem bitiyor. Benim toshibada gayet güzel çalışıyor. ama karanlık ortamda sorun tabiki, eğer laptopunuzda bir aydınlatma sistemi yoksa:):rolleyes:

Bu progamı vistada kullanmıştım kendimi tanıttım açtım gayet güzel çalıştı sonra başka bi arkadaşı göstedim onuda çok güzel bi şekilde açtı :) program gayet güzel ama adam faketmiyor gelen geçeni sen sanıp açıyor

gelen geçen ha :D :D :D:rolleyes::lol::yahoo:

• 2 hafta sonra ...
Arkadaşlar benim toshiba laptobumdada var inanınki pek işe yaramıyor 10 dakka senin yüzünü tanımakla geçiyor onu kullanacağıma elimle şifre girerim daha iyi(Kendi Fikrim!!)

Yüz tarama sisteminde ışığa duyarlı olması gözlük vs. gibi şeylerin takılı yada çıkartılmış olmasından kaynaklanıyor. Database dolayısıyla birazda sistemin yavaşlığı hızlılığıyla ilgili. Bendeki laptopta sorunun ışıktan kaynaklandığını anladım.

isterseniz birden fazla şekilde yüzünüzün tanımlaması yapabiliyorsunuz. böylece ister sakallı ister gözlük olsun her şekilde ve ışıkta sizi tanıyor.Tabi bu opsiyon bildiğim kadarıyla ücretli....

• 2 hafta sonra ...

ben lenovonun kullandığı program kullanmıştım.bgisayar sabitse kişiyi tanıyıp açıyor.ışık problem olduğu için ortam değiştirdiğinde seni tanımıyor. "maktama" isimli arkadaşım bu arada resmimi gösterdim ben ama açmadı ;):)

• 1 ay sonra...

anlık tanıyor taratırken bir hata olmuş olmalı..

EE sadece o yüzü tanıtılan kişinin fotoğrafını kameraya göstersek de açar mı?

açmıyor denedim ben..

kardeşimi bile tanımıyor açarken...

ayrıca şifre girilen sitelerde ayarını yaparsan direk siteyi açınca tekrar tarıyor ve otomatik şifreni giriyor..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...