Jump to content

Sevgiline Hoşlandığı Nasıl Söylersin

00sansar

Recommended Posts

kardeşim ona deki ben diğer sevgililer gibi bi ilişki istemiom de seni öpmek sana sarılmak sadece zevkleri miçin senle çıkmak istemiorum de ben seni gördüümde kalbim atıor bu hisleri yaşamayalı çok uzun zaman oldu de o sana aşık olur zaten:))

Oncelıkle bakısmak onemlı bu konuda gozlerıne bakman lazım gordun heryerde gunaydın nbr nasılsın fılan ılgılendıgını goster once hayvan gıbı yapısma dırek kız abneımle cık dıe olmaz nazık olcan biras kıza gidicen dicen senden hoşlanıyorum seni yakından tanımak ıstıyorum daha sık goruselım dıcen sonrası google amcadan guzel sozlerle devam et ancak kızın burcunu ogren uyumlulugunuzu fılan ogren burcundan ozellıklerıne bakarak kızın zevkıne gore davran iş iyice buyunce normal arkin gibi konusursun cok basit aslında ama biraz cesaret isteyen bir iş ilk aşamayı yaparsan bu iş bitmiştir demektir!

hiç bunlarla ugrasma git güsel bi party e 2 tane davetie al sonra kıza ya elimde 2 adet davetie var gel beraber takılalım de oda hemen gelicek güven bana sonra 2 3 gun sonrasına yine aynı taktik sonra 3 4 gun sonrasına yine aynı taktik senden hoslanıorum demeden kızla direk sevgilisin hadi by ..

Kıza bu başLıqı göster bak sana olan sevqimden ne saçma şeyLer yapıyorum de zaten direk kız sana aşık olur " benim için neLer yapmış " diye

evet gayet doğru bi yaklaşım kızı önce tnctr üyesi yap sonra zaten konunun başlığını değiştirip teklifini yaparsın :D

evimin kadını çocuklarımın anası olcan yada benimle cık dersen kabul etmes

okul bitti ama gelecek döneme bir kırmızı karanfil ve el yazısı ile yazılmış küçük bir aşk notunu sırasının altına koyabilirsin(oyle yapmıstım)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...