Jump to content

Sivrisinek Kovucu Program

duhalala

Recommended Posts

Programı indirin ve Anti Mosquito seçeneğine çift tıklayın ve bildirim alanı (yani windows saat göstergesinin olduğu bölüm)bölümünde bir işaret göreceksiniz işte bu anti mosquito olacak Programın amacı Odanızda sinek varsa programı çalıştırın ve gerisine karışmayın program çalıştıktan sonra göreceksinizki odanızda hiç sinek kalmayacak.

sivrisinekbysha.jpg

http://rapidshare.com/files/241831995/Sivrisinek.Kovucu.Program.BySha.rar[/CODE]

[/center]

Sadece sivrisineklerin duyabileceği özel bir ses çıkarıyor olmalı :D Ya da kasadan bir sinek öldürü çıkıp kafalarına kafalarına vuruyordur :)

Bak başlıkta kovucu diyor, kafalarını vurup öldürmüyor :D

İyi tiz veren bir ses sisteminiz varsa işe yarayabilir.

Vallaha bende hic gerek yok buna :

1. Belcika'da sinek yok :D

2. Hoparlor zaten bozuk ikidebirde "bip tiz bip tiz bip bip" diye ses cikariyor.

:D

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Klavyenin Control-C + Control-V sine saglik ! ©Alintidir diye yazsana kardesim; baskasinin emegini ©aliyorsun ! Neyse,

Not2: ©Alinti degildir dersen OM ile caldigin siteyi de verebilirim. (Bir ufak Google arastirmasi yaptim da.)

Ipucu: Bir divx film sitesinde idi !

-------

S60 uyumlu bir telefounum varken, Bu programın S60 lar için uyumlu olanını kurmuş denemiştim.

Güya, insan kulağının duyamayacağı ama Sivri Sineklerin rahatsız olacağı bir frekansta ses dalgaları yayarak Sivri Sinekleri rahatsız ! ediyor ve onların size yaklaşmasına mani oluyormuş.!

Kurduğum sıralarda Kış mevsimiydi, Sivri Sinek bulamadımki test edeyim :D, yazında telefonu satmıştım, bu nedenle işe yarayıp yaramadığı konusunda kesin bir tecrübem yok :D

Ben geçen yaz tecrübe etmiştim.Sinekler vızır vızır dönüyodu etrafımda.Pek bi işe yaradığı söylenemez.. :)

Programın yaydığı Ses dalgası sadece Sivri Sineklere göre.! :D

Normal sineklere işlemiyor, onların rahatsız olduğu dalga frekansı farklı :D

Sadece sivrisineklerin duyabileceği özel bir ses çıkarıyor olmalı :D Ya da kasadan bir sinek öldürü çıkıp kafalarına kafalarına vuruyordur :D

katılıyorum kasadan balyoz çıkıoo

Ben bu frekans işi mantıklıda bunun bizim bilgisayarların yapacağına pek inanmıyorum. Benim hoparlör dandik birşey sivrisinekler yutmaz bunları. Ama raid sinek kovar [Elektrolikitler] takıyorum prize yatıyorum terasta ne sinek geliyor ne de başka birşey. . . Sabahın ilk ışıkları direk bana geliyor onun haricinde iyi teras .

yine de dikkat edin derim sizin duyamayacağınız frekans da ses cıkarmadı ile hoparlörünüze zarar ziyan getirmeyin daha sonra hoparlor gıtttı dıye yanmayın. ayrıca cok saglam ses sıstemınız yoksa denemeyın işe yaramıyor hele notebook lar yanından bile gecmesın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...