Jump to content

Hayatınızda Ilk Oynadığınız Bilgisayar Ve Ps Oyunu

Apple Macintosh

Recommended Posts

ilk olarak motoracer vardı motor yarışı yanındakine enterle ayak veya sopayla vurabiliyordun.yayaları ezebiliyordun o oyun :)

playstationda ise we8 :D

Anlamayanlar için : We8 - Winning Eleven

Mario , Fifa 09, NFS III

Hem @wmismail FIFA09 geçen yıl çıktı bu senin ilk oynadığın PC ve PS oyunumu :D

fifa 2000 ve championship manager 01 02 maçları sadece anlatımlı olarak görüyodum güzeldi ama sonra yeni pc alınca ilk fm 2005 kurmuştum onda maçı izleyebiliyoduk :D

ps2 de ilk pes 6 oynamıştım güzeldi 2 ye iki maç yapmıştık ben tam bilmeme rağmen arkadaşımın dediklerini yaparak 3 gol atmıştım ve maçı kazanmıştık :)

Football Manager'de zaten sadece maç izlenebiliyor :D

ilk pc oyunum NFS undergraund

ps1, ps2 ilkini hatırlamıyom PS3 ilk oyunum GTA4

ilk bilgisayarim 8088 idi. 2mhz hiz ve 512kb ramli IBM bilgisayarim vardi. hercules, cga ve ega grafik tabaninda hercules ile calismayan oyunlari cga emulatoru ile calistirmaya ugrasirdim. 5.25`` disk ile ms-dos'u calistirir, digger oynardim. Guzel oyundur denemenizi tavsiye ederim.

En yaşlı benim heralde... Üzüldüm şimdi... Atariler yeni çıkmıştı. Efsane oyun riverraid oynardık bi sürü jeton alıp. Harçlığımızı bunlara yatırırdık. İlk bilgisayarım 80286 - 12 Mhz di. Prince of persia yı EGA monitörde (siyah beyazın sadece 16 tonunu gösterir. 10.2"dir.) güç bela çalıştırıp sabahlara kadar oynardım. Güzel günlerdi... Yeni nesil çok şey kaybediyor. Çünkü biz zor elde ediyor ve kıymet biliyorduk...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...