Jump to content

Hayatınızda Ilk Oynadığınız Bilgisayar Ve Ps Oyunu

Apple Macintosh

Recommended Posts

Hey be ne günlerdi benim bi tane pentium I pcim vardı o zamanlar tabi ms-dos destekliydi :) hugo,aladdin bi de volfied oynamıştım ilk oynadığım oyunlar buydu bide öle bişeydiki ms-dosta nuri yazdığımda hugo oyunu çıkardı :) o zamanki teknik servisteki adamlar öle ayarlamıştı ne günlerdi be nerden nereye ;)

Bilgisayarda Oynadığım İlk Oyun Abimle Beraber Oynadım O Oynarken Ben Aldım Half-Life..

şimdi Komik Olan kısma Geliyorum..18 Yaşımdayım Hayatımda 1 Kere Ps Oynamadım..Harbi Diyorum..

fifa 2000 ve championship manager 01 02 maçları sadece anlatımlı olarak görüyodum güzeldi ama sonra yeni pc alınca ilk fm 2005 kurmuştum onda maçı izleyebiliyoduk :D

ps2 de ilk pes 6 oynamıştım güzeldi 2 ye iki maç yapmıştık ben tam bilmeme rağmen arkadaşımın dediklerini yaparak 3 gol atmıştım ve maçı kazanmıştık :D

benim bi atarim vardı,, ilk sanal oyunlarımı onda oynadım ben :D ,, bilgisayar bizim eve ben 3 yaşındayken girdi sanırım tam hatırlamıyorum ama 4 yaşındayken sadece yazıların olduğu bir sistemde oyun oynadığımı hatırlıyorum :D ,, en iyi hatırladığımsa need for speed3.. bir de mayın tarlası falan oynardık windows95 te :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...