Jump to content

Küresel Kriz Tnc Yi De Mi Vurdu?

jakuza_23

Recommended Posts

Arkadaşlar günlerdir Modifiye xp ve katılımsız bölümlerinde bi durgunluk var. Büyük ihtimalle de sizin de dikkatinizi de çekmiştir. Eskiden böyle değildi. Hiç değilse bi gün içinde en az 3-4 tane modifiye sistem yapılırdı. Katılımsız bölümü zaten her zaman günceldi. Şimdiyse sanki herkesin üstüne ölü toprağı serpilmiş, kimse bişey yapmıyor. Yapanda tek tük çıkıyor. Sizce bunların sebepleri nelerdir?

7 gün 24 saat modifiye yapılacak değil ki. Zaten modifiye alanı git gide daralıyor. Herkes kendi modifiyesini yapıyor. Bir kaç tane uç proje var. Onun dışında tema ekle, program ekle modifiye yaptım de olmuyor..

Kardesim havadan modifiye yagacak degil ya ? Zaten yapilanlar yetiyor. Her zaman ayni seyler yapiliyor. Bu kotu demiyorum, degisik seyler de gelmiyor aklima. Boyle iyi bence.

7 gün 24 saat modifiye yapılacak değil ki. Zaten modifiye alanı git gide daralıyor. Herkes kendi modifiyesini yapıyor. Bir kaç tane uç proje var. Onun dışında tema ekle, program ekle modifiye yaptım de olmuyor..

aynen katılıyorum zaten piyasa bu konudaki en kapsamlı siteyiz(Türk siteleri içinde)

çok farklı bişeyler yapılmıyacaksa gerek yok

bence herkez kendini win7 ye saklıyor . gelişen ve değişen teknolojiye ayak uydurmak gerekıyor ... ben yenılıklere acık bırı olarak ozellıklerını ınceledıgım ve begendıgım sistemleri titizlikle inceleyıp sistemime uygun olan işletim sistemlerini indiriyorum. win7 de indirdim vista da xp nın en az 10 farklı versıyonu... win7 gecmek ıstıyorum ama suan ıcın deıl bıraz zaman lazım su fınallerı bı atlatayım hayırlısı ile ondan sonra bakacagız win 7 ye ama sımdılık morning kardeşimin mxpv2 sini kullanıyorum gayet memmunum.. genelde koklu bı hata ıle karsılastıgım zaman format atıyorum dipnot olarak belırteyım...

yav zaten mxp çıktığından beri ortalık böyle adam öyle bişey yaptı ki kimse modifiye xp ye elini vurmak istemiyor. Çünkü mxp de herşey var. Driver, program vs. Birde yapana bakıyorlar adam modifiyenin uzmanı. Hem güvenilir hem de yapan kişi profesyonel. Bu nedenle insan nasıl olsa ben modifiye xp yapacak olsam bile mxp olduğu için kimse benimkini indirmez diye bi düşünce oluşuyor ve yapmıyor.

yav zaten mxp çıktığından beri ortalık böyle adam öyle bişey yaptı ki kimse modifiye xp ye elini vurmak istemiyor. Çünkü mxp de herşey var. Driver, program vs. Birde yapana bakıyorlar adam modifiyenin uzmanı. Hem güvenilir hem de yapan kişi profesyonel. Bu nedenle insan nasıl olsa ben modifiye xp yapacak olsam bile mxp olduğu için kimse benimkini indirmez diye bi düşünce oluşuyor ve yapmıyor.

Aynen katılıyorum.Morning sistem çıkarana kadar bir sürü Xp vardı.Hepsini indirip sanalda denemiştim ve _EFE_ nin sisteminde karar kılmıştım.Lakin Morning öyle bir sistem çıkardı ki yeni bir sistem çıkarmak için MXP'den daha iyisini yapmak gerekiyordu.Herhalde MXP'yi rafa kaldıracak br sistemin çıkması zor.Bir kere nLite kullanmadan modifiye yapmak bile bir olaydır bence...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...