Jump to content

En Küfürlü Oyun Hangi Oyun ?

nuru

Recommended Posts

Oyunda tam 189 kez küfür edilmesi ve oyunun tüm diyaloglarının %3'ünün sadece küfürden ibaret olmasını oyunculardan önce Guinness Rekolar Kitabı'nın dikkatini çekti ve House of the Dead: Overkill içerisinde en çok küfür bulunan oyun olarak tarihe geçti.

ALINTIDIR ÇALINTIRDIR CTRL + C CTRL +V kombinasyonu uygulanmıştır :D

Gerçeği sölemek gerekirse Knight Online en fazla küfür içeren oyundur. (Kusura bakma ama en fazla küfür içeren değişmişsin Knight online da oyun sanırım)

detaylı bilgi

http://www.haber3.com/news_detail.php?id=459037[/CODE]

Metin 2'de pis çok küfür ediliyor yaa..Önünde bi adam var aynı yöne gidiyorsunuz.(Mesela 2. köye felan.)Adam senin kendini takip ettiğini sanıp s..... felan diyor.Şavaşlarda felan karşıdaki adam bol bol küfür yağdırıyor.(Ondan sonra kaçıp gidiyor.Yakalayabilirsen yakala.).

Metin 2'de pis çok küfür ediliyor yaa..Önünde bi adam var aynı yöne gidiyorsunuz.(Mesela 2. köye felan.)Adam senin kendini takip ettiğini sanıp s..... felan diyor.Şavaşlarda felan karşıdaki adam bol bol küfür yağdırıyor.(Ondan sonra kaçıp gidiyor.Yakalayabilirsen yakala.).

:D

Bu oyunu söylemeyi unutmuşum mesela bir sey sorduğunda bile küfrediyorlar ama bu oyunun amacı küfür etmek değilki !

Oyunda tam 189 kez küfür edilmesi ve oyunun tüm diyaloglarının %3'ünün sadece küfürden ibaret olmasını oyunculardan önce Guinness Rekolar Kitabı'nın dikkatini çekti ve House of the Dead: Overkill içerisinde en çok küfür bulunan oyun olarak tarihe geçti.

ALINTIDIR ÇALINTIRDIR CTRL + C CTRL +V kombinasyonu uygulanmıştır :D

Gerçeği sölemek gerekirse Knight Online en fazla küfür içeren oyundur. (Kusura bakma ama en fazla küfür içeren değişmişsin Knight online da oyun sanırım)

detaylı bilgi

http://www.haber3.com/news_detail.php?id=459037[/CODE]

Oyunun kendisinde ise KO'da küfür yok ama oyuncularda işin içine girerse KO kesinlikle 1.liği kimseye kaptırmaz bu konuda...
[b]En çok ÇiftOkey de küfür ediliyor ama sistem sansür koyuyor...[/b] :D
ÇiftOkey'de bırak küfür etmeyi imalı bile konuşsan 3 gün engelliyorlar. Okey oyananabilecek en nezih ortamlardan biri bence (Tabi aynı ÇiftOkey'i kastediyorsak :D )

Crysis'e gelince, ben çok fazla oynamadım fakat hiçte küfüre rastlamadım. Muhtemelen crysis diyen arkadaşın ingilizcesinin çok iyi olmadığını yahutta ingilizce oyun oynarken sesler nasıl olsa bana yardımcı olmuyor diyerekten oyun içersindeki seslere kulak vermediğini düşünüyorum...

Crysis'e gelince, ben çok fazla oynamadım fakat hiçte küfüre rastlamadım. Muhtemelen crysis diyen arkadaşın ingilizcesinin çok iyi olmadığını yahutta ingilizce oyun oynarken sesler nasıl olsa bana yardımcı olmuyor diyerekten oyun içersindeki seslere kulak vermediğini düşünüyorum...

iyi de crysis zaten türkçe :p ,,

en güzel küfürler Crysis'te ediliyor bence imla kurallarına uygun kelimeler tane tane söyleniyor sokakta kimse bu şekilde küfür etmez :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...