Jump to content

Bill Gates'ten Sıradışı Pozlar

sk8er_boi

Recommended Posts

o yıllarda "bundan 20 yıl sonra dünyanın en zengin 2. insanı ve en büyük yazılım devi firması sana aitsen olacak" diye sorsalardı acaba ne cevap verirdi :p

Şu an sana deseler ne dersin ? :)

@vistaarda

En sol ekrana bir bakabilir misin ? Bence o Vista.

@Lifeless

Adam da anlamistir herhalde hatasini : hatasiz kul olmaz :)

Neyse su WIN7 bir ciksin da ona gore bakariz : XP'de kalicaz mi kalmicaz mi diye :p WIN7 = Stabil versiyon 'unu bekliyorum.

Adamda b.. gibi para var ekranda koparır falanda filanda :D ama harbi duygulandım helal olsun adama bizzat kendisi ni yakından gördüm konusamadım ama el falan salladım oda bana salladı ant.yada telefonumu fılan almamıstım ne bılem sabahın 6 ında 20 kişinin arasında bu şerefsizi göreceğimi

Wallaha vista sp1den sonra iyi xp de oyleydı zaten sp1 den once denmeyen kalmamıstı sp2 den sonra zate visa iyice oturur ama win7 daha iyyi

vista içinde iyi sistem lazım en az 32 bit için bence 2,5gb ram

@Hayto

Yigidi oldur hakkini yeme ! (benim adim da Yigit ama konuyla bir alakasi yok :) )

Adama ana avrat kufur ediyorsunuz (soz meclisten disari :D ) sonrada gidip Visual Studio'sunu kullaniyorsunuz XP'sini Win7'sini ...

Yani ; "Yigidi oldur hakkini yeme !"

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Bill Antalya'ya ne zaman geldi yaa ?

Adam çok değişmiş ama hala değişmeyen birşey var :) Meşhur Mavi Ekran :D

Demekki mavi ekranın onun için ayrı bir yeri var. Mavi ekran hatalarını özellikle koyuyor olabilir sistemlere :D:)

bill-gates-teen-beat-1983-02.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...