Jump to content

Bi Insanın Iğrençlik Seviyesi Ne Olabilir

Jolteon

İğrenç İnsan  

18 members have voted

1. 1. Kişi hakkında

• herkezin tercihi vardır
      5
    • bu insan mı :D
      6
    • vay ben senin adam kere
      7

Recommended Posts

Tamam bu adam iğrenç, katılıyorum..

Peki Şerefsizliğin Ölçütü ne Olabilir.?? Bir ineği Canlı Canlı Kıyma makinesine atmak Hangi Dine, Mezhebe, Vicdana sığar??

Dün FaceBook ta denk geldim ve Sinir Sistemim birden çöktü :p

Böyle bir zihniyet, böylesine adice bir insalık olamaz..!

insanlar vardır "alayi illiyin" ne çıkarlar, insanlar vardır "Esfel-i Safilin" e inerler:

Esfel-i Safilin = cehennemin dibi, en alt katı, yedinci katı anlamında kullanılan bir deyim. kelime anlamı, aşağıların aşağısı, en aşağı.

Alâ-yı illiyyin = esfel-i safilin ile aralarında doğu batı kadar, sera süreyya kadar fark olan, insanın melekleri de geride bırakarak varabildiği, yücelerin yücesi manasına gelen mertebe.

işte aşağıdaki Video bence tamda Esfel-i Safilin'e inmiş yaratıkların yaptıkları bir şerefsizlik.

Bir ineği canlı canlı kıyma makinesine atıp param parça yapıyorlar..! :)

izlemek isteyenler için :

veya

Please register to see this content.

harbidende sırf zevk için yapılmış birşey o aten öyle yenmez cani bunlar

allah belalarını verecek o gavurların bı gun geberecıseler canlı canlı varya mıdem bulanmadı ama cok fazla kızdım hatta sovdum valla ne adıler var su dunyada yaw anlamıyorum otekı dunyada yerlerı bellı bu dunyada da oldukten sonra yerlerı yok vay ben .................................................................................

..........................................................................

arkadaşlar bazı kültürlerde bu olayın olması gayet normal onlara görede kurufasulye pilav açayip gelebilir

Hadi diyelimki canlı canlı Fare, Yılan vb.. yiyeceklere "Kültür!" meselesi gibi yaklaşıp normal dediniz, Peki bir ineği Canlı Canlı kıyma makinesine atıpta parçalamak hangi Kültüre girer! ??

Peki o zaman bu adam meksikalı meksika kültürü acılı sever acaba acıya mı yatırdı önce öğğ ayrıca inek meselesinde halen daha diyorum allah belasını versın onların :@ :p

@CaVeLL hayvan hakları var ,insan hakları var ,ab sıtandartları var ,kabileler var var da var her kültürden olanlar daha öncekiler ne yaptıysa

o doğru deyip gelmiş zamanımıza ,sorgulayıp ilerleyenlerde olmuş seçim meselesi üstat

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...