Jump to content

Bi Insanın Iğrençlik Seviyesi Ne Olabilir

Jolteon

İğrenç İnsan  

18 members have voted

1. 1. Kişi hakkında

• herkezin tercihi vardır
      5
    • bu insan mı :D
      6
    • vay ben senin adam kere
      7

Recommended Posts

yok arkadaş bu mutasyona uğramış insan kılığına bürünmüş mahluktan başka birşeye benzemiyor,çekirdeğimi çıtlıyordum kabuğu boğazımda kaldı

:D

İşte böyle manyaklar yüzünden sonra vay efendim kuş gribi , vay efendim at gibi eşek gribi cart giribi curt giribi. Dünyanın sonu bunların yüzünden gelecek. Manyağın teki maymunun namusuna göz dikmese AİDS olurmuydu şimdi :D Allah sonumuzu hayır etsin!

yok arkadaş bu mutasyona uğramış insan kılığına bürünmüş mahluktan başka birşeye benzemiyor,çekirdeğimi çıtlıyordum kabuğu boğazımda kaldı

:D

:))) harbi mutasyona uğramış mahluk, artık o saatte çekirdek çıtladığında o sahne gelir aklına:))) çok güldüm ya

ya arkadaşlar bu ne ki benim ömrüm boyunca onlarca insanla iddea ya girdim midemi bulandıracak bişe bulamazsınız diye gerçekten de öyleydi ama bu adama helal olsun midemi ağzıma getirdi tam da pasta yiyodum öğğğ kardeşime gösterdim onun da midesi gitti yani pasta da çöpe gitti :D

Bu adamın zaten durum belli kafada sorun var herhalde ya da yolluktan böyle yiyordur.Çinde embirio diyen dingiller,asya da böcek yiyen birçok kültür var .Bu adam sölediklerimin yanında akıllı bile sayılır.

Tamam bu adam iğrenç, katılıyorum..

Peki Şerefsizliğin Ölçütü ne Olabilir.?? Bir ineği Canlı Canlı Kıyma makinesine atmak Hangi Dine, Mezhebe, Vicdana sığar??

Dün FaceBook ta denk geldim ve Sinir Sistemim birden çöktü :D

Böyle bir zihniyet, böylesine adice bir insalık olamaz..!

insanlar vardır "alayi illiyin" ne çıkarlar, insanlar vardır "Esfel-i Safilin" e inerler:

Esfel-i Safilin = cehennemin dibi, en alt katı, yedinci katı anlamında kullanılan bir deyim. kelime anlamı, aşağıların aşağısı, en aşağı.

Alâ-yı illiyyin = esfel-i safilin ile aralarında doğu batı kadar, sera süreyya kadar fark olan, insanın melekleri de geride bırakarak varabildiği, yücelerin yücesi manasına gelen mertebe.

işte aşağıdaki Video bence tamda Esfel-i Safilin'e inmiş yaratıkların yaptıkları bir şerefsizlik.

Bir ineği canlı canlı kıyma makinesine atıp param parça yapıyorlar..! :)

izlemek isteyenler için :

veya

Please register to see this content.

çinlilere alıştık ta bu adamda insanlık dışı şeyler yapıyor veba felanda olmamış acaba .. bu video da çinlillerin yemekteyiz'i izleyin bakalım ne düşüneceksiniz :S

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...