Jump to content

Sagopa Kajmer Hayranı Olmanın 70 Nedeni

exi23

Recommended Posts

Abi ilgili ne demek? Hani eşek oynayan bazı uçuk insanlar vardır ya! Hangi at hangi atların çiftleşmesinden olmuş.Jokeyi kim ne yer ne içer falan :) Kardeşimde öyle.Varsa Sagopa yoksa Sagopa :p Adam abisini bile tanımıyor onun kadar :)

;)

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply

bu konuyu yeni gördüm yetmiş nedene bakmadım çünkü bende bılıyorum azçok 8 9 senedir rap dinkemekteyim yerli olarak ilk olarak nefret grubunun konserlerıne vs gittim istanbul şarkısını hayla dinlerim gel gelelim sagopa kajmere ilk şarkılarını dinleyenler vardır mutlaka s*ktırın gıdın pessımıst ep 2 deki skitler vedaha nicesi yabancı olaraksa tupac dinledim ve haylada dinliyorum sagopayı ise bayadır dınlemıyorum sanırım 2 3 ay oldu dinlediğimde ise eski şarkılarını dinliyorum karikatür komedya bir pessimistin gözyaşları nedense (dr.fuchsla sölediği)karanlık sokaklar ,tanrı çekti tüm resimleri vs vs daha dolu yeni şarkılarından sadece yakın ve uzak sevdım o kadar sadece sagopa kajmer ıcın değil bu dıgerlerı ıcınde boyle yenı cıkan ıkı uc dengesız rapı rezıl ettıler ve sunu soleyebılırmkı rap dınleyenden cok soleyen var ama hepsı dedım gıbı ucube eğer rap dınlıceksenız içten ve feyzını alarak dınleyın vede dınledınız kısıyı ıyı tanıyın eski şarkılarınıda iyi dinleyin ben hayla sagoyu dınlıyorum ama eski şarkılarını eskisi gibi konserlerınede gıtmıyorum o adam için artık evliya-rapın elcısı dıyolar

saygılarımla ve son olarak yabancı dınlıcek olan varsada tupac dinlesin

yazmadığını biliyorum çünkü dinledim daha önce .Önce kendi insanlarının sorunlarını dile getir sonra diğerlerinide dile getirirsin elbet.yanıbaşındaki insanları görmemek için kör olmak lazım.Kendi ülkesindeki insanlar için munafıklık olur anca.

Demekki iyi araştıramamışsın ve dinleyememişsim.Aşk Yok Artık adlı şarkısını dinleyerek kendi ülkesinin insanlarının sorunlarınıda dile getirdiğini öğrenirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...