Jump to content

çocuğumu Kontrol Etmek Istiyorum

Recommended Posts

arkadaşlar,

bir programa ihtiyacım var ki; çocuğumun ben yokken bilgisayarda (internette,windows live messenger da,mail kaydı vs.) yaptığı tüm şeyleri takip etmek istiyorum ama öyle bir program olmalı ki ne kurulu olduğunu bulabilmeli,ne de bir şekilde programı devre dışı bırakabilmeli.saygılar...

(ayrıca kurulumu-kullanımı hakkında da bilgiye ihtiyacım var.)

PM'e Gel Yazışalım :rolleyes2: Sana özel bişi yazarız hem TNC'de de paylaşırız..

gerek yok para verıp program almaya forumda arat casus bılgısayar adında program var ındır kur ve key ıstıycekdır onuda ara var forumda hadı kolay gele cok ıı bı profesyonel programdır bende kullandım hala kullanıyorum super bısı

-real spy monitör tarzı bir program kurun

-başlat menüsünden ve masaüstünden kısayollarını silin..

-ccleaner ile program ekle kaldırdan ismini silin (sadece simini silmeye dikkat edin)

-bu programın sistem tepsisindeki sembolünü kaldırın (ps tray factory işinizi görebilir)

-daha sonra eğer antivirüs kullanıyorsanız bu programları antivirüse güvenli olarak tanıtmanız lazım

-sistem hazırdır...

hiç kullanmadım çünkü ihtiyaç duymadım..o nedenle detaylarını bilmiyorum ama yazdıklarım genel bilgi olarak işinizi görecektir..gerisi biraz uğraş ve araştırma gerektirebilir...

Forumda cokca keylogger var :

kurduktan sonra kendinize özel tuş kombinasyonu yaratırsınız daha sonra antivirüsünüze güvenli olarak tanıtırsınız sistem traydanda simgesini kaldırrsınız .... ve çocugunuzun girdiği her siteyi kullandığı bütün mail adreslerini kullandığı bütün parolalar dileğinize göre ekran görüntülerini alabilirsiniz veya kayıt edebilirsiniz...

ardamax keylogger tavsiye ederim.. forumda vardır.. ama şunu söyleyim hangi keylogger olursa olsun antivirusler yakalıyor artık. hangisini kurarsan kur, antivirusunun "except" ya da "exclude" vs ayarlarında programın kurulu olduğu yeri yazki silinmesin(yani onun klasörünü taramaması için; tararsa direk siler)(eset de türkçe olarak 'tarama dışı ögeler'den ekle) ... kurarken de antivirusu kapat/devre dışı yap.

• 3 hafta sonra ...
  • 1 yıl yıl...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...