Jump to content

Kaç çeşit Ayakkabınız Var?

zinnnn

Recommended Posts

bir yada birkaç tane var ama yetmiyor diye üzülenlerdenseniz o zaman bu kareler sizin kendinizi tekrar sorgulamaya yardımcı olur inş..

Araba lastiğinden ayakkabılar

0bb639d312.jpg

1c5e3bfd6a.jpg

4edcfae91c.jpg

6dfc8c4167.jpg

403c091802.jpg

449bad5dc1.jpg

538f1b1f22.jpg

785f883c13.jpg

997f775246.jpg

88991a433b.jpg

a3c856f7a9.jpg

a80442b13b.jpg

b7d42b28ce.jpg

bb1a3ec65d.jpg

d51d8bb17b.jpg

israf ve lüksüyatımızdan ödün vermemek ne yazık ki hayatımızın vazgeçilmez bir parçası oldu,

bireyleri değelendirirken ilk önce üzerindeki kıyafetlerei kollarındaki saatlere ayaklarındaki eskiyen ayakkabılarına bakar olduk. ne üzüntü verici bir durum

Bu manzaralar belki biraz ders almamıza ve ne olursa olsun ve şimdi eski de olsa bir pc başında oturup yazabilmemizin değerini bilmemize yardımcı olur.

Kurtuluş Savaşı sıralarında da askerimiz boyleydi dedi yanımdaki ses. bunlarda bir nevi savas verio. her ülkeye bir Atatürk şart. Allah yardımcıları olsun ne diyeyim. hadi yardım toplayıp onlara da ayakkabı alalım desek parayı buluruz herkesten güzelde toplarız ama oraya yollamak için muhattap olacak, muhattap olacak birini bulsakta paraya çökmeyecek birini bulmak bulsakta parayı orada ihtiyaci olanlara dağıtmak yerine silah alıp uyuşturucu satanlara peşkeh çekmeyecek birini bulmak zor iş.

Allah Yardım Etsin Türkçe Olimpiyatlarına Katılmıştı Bir Afrikalı Ayağında Terlikle Gelmiş O Ülkeden Buraya

onun açlıkla alakası olduğunu düşünmüyorum sokaklardada terlikle gezenler var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...