Jump to content

Fotoğrafları Istediğim Sırayla Adlandırmak

karmakoo

Recommended Posts

Arkadaşlar elimde bayağı bir fotoğraf var.Bunlar değişik zamanlarda çekilmişler.

Ben bunları istediğim bir sıraya koyup sonrada bunlara bu sıraya göre numaralandırcak yada isimlendirecek

bir yol arıyorum.Benim için önemli olan bu fotoğrafları her açdığımda her biri değişik bir yerde olmasın.Benim

istediğim sırayla açılsın.

Toplu İsim Değiştirici - Türkçe

Türk yapımı, kolay, basit ve tek tıkla çalışan kurum gerektirmeyen güzel bir Toplu isim Değiştirme programı mevcut.

Klasörünü seçip, yeni ismi belirleyip değiştir diyorsun, seçili olanbütün dosyalarının isimleri değişiyor..

Kullanımı çok kolay, bi deneyin :

isimdegisb.jpg

:((29 KB)

http://www.4shared.com/file/109809645/d7d6715e/Toplu_isim_Degistirici.html[/CODE]

Türk yapımı, kolay, basit ve tek tıkla çalışan kurum gerektirmeyen güzel bir Toplu isim Değiştirme programı mevcut.

Klasörünü seçip, yeni ismi belirleyip değiştir diyorsun, seçili olanbütün dosyalarının isimleri değişiyor..

Kullanımı çok kolay, bi deneyin :

Çok güzelmiş, kullanımıda çok basit . :( Teşekkürler

Gerçekden çok güzel bir proğram.Yalnız benim değişik isimlerde fotoğraflarım var.

Deniz 1

Deniz 2

Gül 1

Nur gibi sırayla çıkan fotoğraflarım var ben nur adlı fotoğrafı ilk sıraya almak gibi mesela yeni ismi Derya olsun

Derya 1 (Nur )

Derya 2 (Deniz 2 )

Derya 3 (Gül 1 )

Derya 4 ( Deniz 1 ) gibi ben dosyada yerlerini değiştirsem istediğim sırayla oda bu sırayla isimlendirse.

Yok daha neler. Rüya görüp yataktan kalkan burda istek yapıyor.

Kendini yatakdamı başka bir yerdemi sandın, buranın nasıl forum sitesi olduğunu

unutdun sanırım.Allaha şükür halen yardım sever arkadaşlar var.Birazda onları

kendine örnek al.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...