Jump to content

Pc Açıldığı An Oyun Açılsın Nasıl?(otomatİk)

xxxxxxxxx

Recommended Posts

PC'm açıldığı an ben oyuna 2 kere tıklamadan açılmasını istiyorum.Mesela:PC açılısında hani MSN falan açılıyor aynı onun gibi nasıl yapılır YARDIM LÜTFEN

Şimdiden Sağolun Varlığınız Yeter...

regedit te

HKEY_LOCAL_MACHINE>Software > Microsoft > Windows > CurrentVersion > Run[/CODE]

[/center]

[center][b]bu bölüme git Sağ taraftaki boşluğa sağ tıkla, açılan menüden New String Value yi seç listede yeni oluşan girdiye çift tıkla value data kutusuna başlangışta hangi oyunu açmak istiyorsan onun tam konumunu yazman gerekiyor örnek[/b][/center]

[center]

[CODE]C:\Program Files\Adobe\Reader 9.0\Reader\AcroRd32.exe[/CODE]

[/center]

New Streng Vale'yi bulamadım abi ya

sağ tıkladığımda yeni geliyor sadece yenının içindeki seceneklerde şöyle:Anahtar,dize değeri,ikili değer,the wolddeğeri,çok dizeli değr hangisini secmeliyım YARDIM....

Oyunun kısayolunu Başlat>Programlar>Başlangıç altına kopyalarsan açılışta otomatik çalışır...
New Streng Vale'yi bulamadım abi ya

sağ tıkladığımda yeni geliyor sadece yenının içindeki seceneklerde şöyle:Anahtar,dize değeri,ikili değer,the wolddeğeri,çok dizeli değr hangisini secmeliyım YARDIM....

O zaman therkut un dediği senin için en basiti olur

Başlat>Programlar>Başlangıç[/CODE]

yada

[CODE]C:\Documents and Settings\kullanıcı_adın\Start Menu\Programlar\Başlangıç[/CODE]

kısayolu bu dizine at[/b][/center]

Oyunun kısayolunu Başlat>Programlar>Başlangıç altına kopyalarsan açılışta otomatik çalışır...

Bu arkadaş söylemiş ama bilgisayarın yavaşlayabilir yani bekle programlar açılsın hepsi başlangıçta ondan sonra sen oyunu aç bunu tavsiye ederim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...