Jump to content

Winntbbued Ile Winntbbu.dl_ Düzenleme Hatalarvar:(

Recommended Posts

Benim Modifiye Ettigim XpCd sinde winntbbu.dll Yok Onun Yerine winntbba.dll Ve winntbbu.dl_Bu iki Dosya var WinntbbuED İle Open WINNTBBA.DLL Seçiyom Düzenleme Yapıyorum Hersey Güzel

Görüntü Böyle

ac2n.jpg

Xp Cd sine Koydumu Bu şekillde Görünüyor Help Me

24217298.jpg

Logo Duruyor Kaç dakika Kaldıgı YAzmıyor :)

Dostum cd İçnde o daosya WINNTBBU.DL_ olarak gözükürrr.. Yani WINNTBBU.DLL lin sıkıştırılmıs halidir.. onu once (expand) komutyunu biliyorsan onunla cıkar yada 7 zip die program var onu na hallet sonra düzenle ama yinede 7 ile sıkıstırma olmazz ,. onnuda cmd den makecab komutu ile yaparsınn... sonra atcd içne eger cd içinde dosya WINNTBBU.DLL olrak gözüküosa dırek edıtle... bu işemi yapmana gerek yokk daha fazla bilgi için forumda acılmıs konular vaar ara bulursun kolay gelsınnn

Şöyle anlatayım sana arkadaşım...

Sen standart kurulum ekranı çözünürlüğünde yapıyorsun bu ekranı ve muhtemelen çözünürlüğü 1024x768 yapıyorsun...Programda pictures kısmında logo değiştirirken small , medium , large diye üç seçenek var...logoya koyduğun resmi bu üç seçenek içinde ayarlamalısın..

Anlatamadıysam yada anlaşılmadıysa Resimle açıklama yapabilirim :)

Şöyle anlatayım sana arkadaşım...

Sen standart kurulum ekranı çözünürlüğünde yapıyorsun bu ekranı ve muhtemelen çözünürlüğü 1024x768 yapıyorsun...Programda pictures kısmında logo değiştirirken small , medium , large diye üç seçenek var...logoya koyduğun resmi bu üç seçenek içinde ayarlamalısın..

Anlatamadıysam yada anlaşılmadıysa Resimle açıklama yapabilirim :)

Small Medium Large XL XXL Alayını Düzelttim :rofl:

Extras a basıyom real prewiev den Small Medium large Ön izleme Yapıyom Hala Ayni :S Save As yapıyom tekrar Açıyorum Yılışık Windows Logosu Duruyor :rofl:

Resimli Anlatcaksan Anlat :rofl:

He Bide Step Pictures Lazım Bana Kıyak Birsey Olsun Varsa Ondanda Salla Bide Resimli Anlatmasını Yapma Ama :D

zaten bu tarz bi üsluba anlatım yapmam....diğer arkadaşlar yardımcı olurlar eminim size

kusura bakma kotu bi laf etmedim Sen Resimli anlatam dedinya ondan yok saol Anlamında lafım yinede yardımın için saol

Herşeyi devletten beklememk lazım demi en sona yazdıgın bir hayırlı bir laf olsaydı olur.Temiz bir kurulum ekranı editle bak nasıl oluyor..

yaptım herseyi tamam logo kaldı Senden'de özürdilerim ne yaptıysam olmadı logo duruyor sadece logo pert valla böyle yazınca üzüldüm

yanlış anladınız beni herhalde Kalp Kırmayı hiç sevmem :D

Dosyayı Kaydettikten sonra i386dan winntbbu.dl_ dosyasını sil.

sildim attım logo ayni yine sadece logo sorunum var :S Herseyi yaptım olmadı windows logosu ile yaşamaya alışmalıyım :)

hocam bu arada büyük insansın öğrendiklerimin %90 ı senın konu anlatımlarınn sayesinde Xp bitirdim ufak hataları var.

sen dosyayı upload et düzeltip yollasın arkadaslar

Cok iyi Olur

Sadece logo düzeltsen yeterli bana Tnx

Sanal Makinada Kurdum Ve Hatalar var 1 2 tane

Full Driverları Entegre Etmişim Yok yok :) Zararı varmı bilemem :S

Logo Hala duruyor :S

Bide Kurulum bitiyor Driverpacks Ekranı Çıkıyor zararı yokta 15 Dk Sürüyor Bunu Nasıl iptal ederiz ?

Please register to see this content.

Kurulum bittikten sonra Sistem taş gibi Cokta serii Ama Sistem özellikleri penceresi açılmıyor sysdm.cb_ Dosyasını 7.zip ile açtım sysdm.cbl ile oynadım Sonundaki Farklı Kaydet dedim cbl nin L sini sildim Cb_ Yazdım Cd içine öyle attım :D Yemedi Sonradan Attımı oluyor sysdbl Dosyasını sistem32 ye

• 1 ay sonra...
Cok iyi Olur

Sadece logo düzeltsen yeterli bana Tnx

Sanal Makinada Kurdum Ve Hatalar var 1 2 tane

Full Driverları Entegre Etmişim Yok yok :dribble: Zararı varmı bilemem :S

Logo Hala duruyor :S

Bide Kurulum bitiyor Driverpacks Ekranı Çıkıyor zararı yokta 15 Dk Sürüyor Bunu Nasıl iptal ederiz ?

Please register to see this content.

Kurulum bittikten sonra Sistem taş gibi Cokta serii Ama Sistem özellikleri penceresi açılmıyor sysdm.cb_ Dosyasını 7.zip ile açtım sysdm.cbl ile oynadım Sonundaki Farklı Kaydet dedim cbl nin L sini sildim Cb_ Yazdım Cd içine öyle attım :) Yemedi Sonradan Attımı oluyor sysdbl Dosyasını sistem32 ye

arkadaşım bende çok takıldım sol üst köşedeki logoya fakat sonunda hallettim.winntbbued programını kullanırken logo kısmına geldıgınde logoyu 1x1 boyutunda kaydet...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...