Jump to content

Böyle Kasanız Olsun Istermiydiniz?

@DEM

Recommended Posts

birde şu kasalar var. en son siyah olandan sipariş verdim.

İşte link

Please register to see this content.

ya bu kasalar trans formers falan olabilir vay anasını dedim ya bunlar ne yanlız ışıklı kasalar gece film seyrederken çok kötü oluyor ben benim kasadakinin fişini çektim mesela...

Bazen harddiskin lambası bile sinir ediyorda onu sökmem...

kasa önemli değil ben duvara monteledım herseyı ne ses ne bir problem var cd sürücü vs masanın üstünde baya uğrastım bunun için ama değidi zaten kasanın içindeki önemli hani dış görünüşe aldanma öneli olan iç güzelliktir derler ya doğru demısler :)

normalde bu kasaların fiyatları pahalı gelir zaten..

ama ilk bilgisayarını mahalledeki bilgisayarcıdan bilinçsizce alan kişiler (zaten parayı zor denkleştirmiştir

kasaya verilen parayı gereksiz görür :) ) özellikle kalitesiz kasa epey problem çıkardıysa

kaliteli bir kasanın ne kadar önemli olduğunu zamanla anlarlar ve gereğinden fazla parayı bile gözünü kırpmadan

kasaya yatıracak hale gelirler :rofl:

bana görede kasaya verilen para boşa verilmiş değildir..çünkü içindeki donanım eskir kasa eskimez fiyatıda kolay kolay düşmez..sistem güncelleyeceğin zaman sadece iç organlarını alırsın..kasa seninle beraber olmaya devam eder...

arkadaşlar bu kasaların yerine benim tercihim neredeyse xbox kasası kadar ufaltılmış olan kasalar olur.

ama sadece ofis pc lerin için dizayn edilmemiş olacak yani üzerine şöle baba bi ekran kartı ve işlemci fanı takılabilicek bişe olcak. geçen bi arkadaş hp nin pc sini almış o kasaya hayran kaldım tam istediğim gibi bişe ama hp sadece kasa satmıyo maalesef geçen bi pc dükanında everest gördüm oda az daha büyüktü ama oda güzeldi.sizin tavsiye edebileceğiniz küçük kasalar varmı ama cube olmuycak yane kare gibi olanlardan istemiyom

arkadaşlar bu kasaların yerine benim tercihim neredeyse xbox kasası kadar ufaltılmış olan kasalar olur.

ama sadece ofis pc lerin için dizayn edilmemiş olacak yani üzerine şöle baba bi ekran kartı ve işlemci fanı takılabilicek bişe olcak. geçen bi arkadaş hp nin pc sini almış o kasaya hayran kaldım tam istediğim gibi bişe ama hp sadece kasa satmıyo maalesef geçen bi pc dükanında everest gördüm oda az daha büyüktü ama oda güzeldi.sizin tavsiye edebileceğiniz küçük kasalar varmı ama cube olmuycak yane kare gibi olanlardan istemiyom

avrupada lan parti tarzı eğlenceler yaygın olduğu için boyutu küçük olup ta iyi soğutma sağlayan kasalar

var ama hava akımının sağlanması açısından hepsi küp şekilli..

ülkemizde bulmak zor..Türkiyedekiler genelde ofis ve multimedya için (lcd altı vs)

hem küçük boyutlu ama performanslı sistem toplamak daha pahalıya gelebiliyor...

örnek kasalar :(

255u.jpg

18f2962d22_VF6000BWS.jpg

http://www.sanalmarketim.com/urun/57bc04900f517c00d6d921dff12194bc/THERMALTAKE-Lan-Box-Lite-Piano-Black-Pencereli-Game-Cube-Kasa--(PSU-Yok)-VF6000BWS[/CODE]

Ya, ilk görünce püff kasaya CD çalar koymuşlar dedim. :(

Çok ilgi çekici gerçekten. O şanslı kullanıcılar da bayağı şansılarmış ha :) BluRay ya da MKV keyfini şimdi nasıl çıkarıyorlardır.

Teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...