Jump to content

Bülent Korkmaz'a Veda

nuru

Recommended Posts

bulentkorkmaz004.jpg

Galatasaray, Kocaelispor maçından sonra teknik direktörlük görevine getirdiği Bülent Korkmaz'ı gönderdi.

Yönetim kurulu, Bülent Korkmaz'ın göreve geldikten sonra kendi isteğiyle verdiği istifasını kabul ettiğini duyurdu. Resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, ''Galatasaray Profesyonel Futbol Takımı teknik direktörlük görevini 24 Şubat 2009 tarihinden bu yana sürdürmekte olan Sayın Bülent Korkmaz'ın kulübümüze sunduğu istifa, yönetim kurulumuz tarafından kabul edilmiştir'' denildi.

Açıklamada, Korkmaz'a teknik direktörlük görevi süresince büyük bir özveri ile yürüttüğü çalışmalarından dolayı Galatasaray Spor Kulübü olarak içtenlikle teşekkür edilirken, Bülent Korkmaz'a bundan sonraki kariyerinde üstün başarılar dilendi.

Kaynak:Sabah

bana gore donum noktası bulent hocanın hamburg macı oldu ... o aksamı ıı hatırlıom agız tadıyla cay ıcelım dedık 2 0 dı cayı soledık yudumlamaya basladım goller pesı ardına geldı .. ve elendık ..alacagımız macı verdık. eger ust tura gecılse yıne uefada basarı saglanırdı ... bı sene daha sans werılmesı gerekırdı ama TÜRKİYE DE devam eden birsey var yenı sezon yenı hoca yenı oyuncu yenı kadro ... daha cok soz edılır ama uzun lafın kısası hayırlıs olsun her ıkı taraf ıcınde ...

Getirsinler Futboldan Anlayan Birini Koysunlarin Takımın Başına Kimse Ne karışsın nede bişey.

Dursun 5 sene.

Bune böyle ya 1 sezonda 2 teknik adam mi değişir.

İngiltereye bak.Adamlar kaç seneden beri duruyorlar takımın başında.

Getirsinler Futboldan Anlayan Birini Koysunlarin Takımın Başına Kimse Ne karışsın nede bişey.

Dursun 5 sene.

Bune böyle ya 1 sezonda 2 teknik adam mi değişir.

İngiltereye bak.Adamlar kaç seneden beri duruyorlar takımın başında.

Haklısın Pcmemo bizde herkes futbol bildiğini sandığı için herkes birbirinin işine karışıyor o zaman disiplin denen amac yerinden sapıyor...Felkampta bu yüzden ayrılmış adamın işine karışıyorlarmış oda tabi doğal olarak kimse benim işime karışamaz demiş ayrılmış...Baksana Adnan Polat 15 ayda 4 teknik direktör değiştirmiş gerisini sen düşün artık :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...