Jump to content

Live Cd Yapımı

onuchlu

Recommended Posts

Arkadaşlar Bartpe yazılımını kullanarak Cd den çalışan basit bir Windows cdsi yapmak istiyorum. Bartpe oldukça basit gözüküyor , ancak Cd oluşturduğumda ; sadece Go diye bir menü ve bir kaç araç geliyor ; Başka bir şey yok. Ben ise başlat Menüsü ve Masaüstü ögeleri bulunan bir Cd yapmak istiyorum. Bu konudaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

xplvecr5.jpg

Arkadaşlar Bartpe yazılımını kullanarak Cd den çalışan basit bir Windows cdsi yapmak istiyorum. Bartpe oldukça basit gözüküyor , ancak Cd oluşturduğumda ; sadece Go diye bir menü ve bir kaç araç geliyor ; Başka bir şey yok. Ben ise başlat Menüsü ve Masaüstü ögeleri bulunan bir Cd yapmak istiyorum. Bu konudaki bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Şu adrese bir giri istersen bende çok kullanmak istedim o programı ama nasip olmadı...

alıntıdır :

Please register to see this content.

Kardeşim merakla bekliyorum; hazır bir sürü var örnek resmini gösterdiğim gibi ama ben Türkçe ve çok daha sade bir Live Cd yapmak istiyorum . Eğer böyle bir program varsa hemen yapıp tabii ki TNC de paylaşırım.

• 8 ay sonra...

o zaman bartPE ile bi live cd hazırlasan.. bikaç radmin programını portable olarak eklesen olmaz mı..

bi de bi kaynak daha vardı da açıklamalarını bulamadım..

bilirsin erdcommander ile yapılan live cd..

bi gene bakayım bulursam da rapide atarım..

kolay gelsin..

edit : dediğim dosya

http://rapidshare.com/files/46911283/winpe_yap.rar.html[/CODE]

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...