Jump to content

Genç Sevgili ömrü Uzatıyor

Kænuni

Recommended Posts

20090531021903_genc.jpg

Alman bilim adamının yaptığı araştırmaya göre sevgilisi genç olan erkekler daha uzun yaşıyor.

Almanya’da Max Planck-Enstitüsü’nce yapılan bir araştırmaya göre, genç sevgililer ömrü uzatıyor.

Bilim insanı Sven Drefahl’ın demografik gelişim üzerine yaptığı araştırmaya göre, sevgilileri kendilerinden genç olan erkekler daha uzun yaşıyor. Demography dergisinde yayımlanacak olan araştırmada Drefahl, Danimarka’da yaşayan 50 yaşın üzerinde 2 milyon evli erkeğe ait verileri analiz etti.

Sevgililerinden 7 - 9 yaş daha yaşlı olan erkeklerin, sevgilileri ile hemen hemen aynı yaşlardaki erkeklere oranla yüzde 11 oranında daha az ölüm riskinin bulunduğu görüldü. Ancak bu durum kadınlarda farklılık gösteriyor. Sevgilileri 7 - 9 yaş genç olan kadınlarda ölüm riski yüzde 20’lere kadar ulaşabiliyor. Erkeğin genç, kadının yaşlı olduğu grupta erkeklerin ölüm riski yüksek.

Neye dayanarak böyle bir araştırma yaptılar anlamıyorum..

Yapılan araştırma yapılan araştırma ne olarak ne araştırıyorsun ? Neye dayanarak bunu söyliyorsun onu anlamıyorum.

Neyse Kænuni sağol...

kanuni kardeş sakın yanlış anlama sana bi şey demiyorum .bunlar insanların ahlaki erozyona uğramaları ahlaki yönden yozlaşmaları ve çarpık ilişkilere yönlendirilmesi için için çıkarılan oyunların bi parçası.

bende sizi anlamadım haberde kötü bişey yokki:S yaş farkı 7-9 demişler 20-30 değil.

+1

Erkeğin kadından büyük olması birçok yönden iyidir, biz zaten biliyorduk, almanlar yeni öğrenmiş :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...