Jump to content

16 Yaşındaki ıraklı 300 Yıllık Problemi çözdü

zinnnn

Recommended Posts

@numan34

Hayir kurtarmadi ama :

Bilgisayari ilk icat ettiklerinde de ayni tepkiyi vermistir insanlar... Ama simdi senin kullandigin alet ne ? O alet o zamanlar o tepki yi gormustur buyuk ihtimalle , peki ya simdi ? Neredeyse her evde, her dukkanda, her isyerinde bilgisayar var !

Sen bu zihniyetle zaten dunyayida kurtaramassin dunyayi kurtaracak birsey de yapamazsin.

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Ayrica bazi kaynaklardan Mohammed'in bu formulu veri tabanlarindan arastirip da buldugunu okumustum. Yani bilinen bir formulu yeniden gundeme getirip ben buldum dersen: soru isaretleri olusur.

-----

• 2 hafta sonra ...

@CCoder

Bilgisayarın ilk icat edildiği zaman orada değildim malesef. Önceki mesajda tebrik edip iyi biri para ödülü verilmesi gerekir demiştim ama o mesaj silinmiş niyeyse. Üsteki mesajı da ölesine yazdım ama kıllık olsun diye değil. Anlaşılan sen bunu kıl zannedip rahatsız olmuşsun. Sen dünyayı kurtarma planları yapadur. Takıldığın yerde yardım ederim.

İyi günler.

Teknoloji bunun neresinde?

Teknoloji sadece mekanik gelişim değildir belki bu sayıların çözümü sayesinde bilgisayar veya birçok şeye katkısı olacak.Star wars filiminin alt yapısında karmaşık sayılar olduğunu biliyormuydun.Ve eminim çözülen sayılar senin anladığın teknolojiye birçok katkısı olacak

@CCoder

Bilgisayarın ilk icat edildiği zaman orada değildim malesef. Önceki mesajda tebrik edip iyi biri para ödülü verilmesi gerekir demiştim ama o mesaj silinmiş niyeyse. Üsteki mesajı da ölesine yazdım ama kıllık olsun diye değil. Anlaşılan sen bunu kıl zannedip rahatsız olmuşsun. Sen dünyayı kurtarma planları yapadur. Takıldığın yerde yardım ederim.

İyi günler.

Kardesim iyi miyi de beni polemige cekme. Sonra adminlerimiz uyari veriyor ;)

Niyeyse silinmis o mesaj ...

++ Ben dunyayi kurtarmak istemiyorum senin "laflarina" kizmistim. Ama neyse ...

Saygilarimla,

CCoder.

Not: Kusurum olduysa ozur dilerim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...