Jump to content

Driverpacks Driver Entegre Etme Hakkında Yardım

Recommended Posts

Resimlerde anlatıldıgı gibi yapıyom düz bi Xp ye Driver Ekliyorum Hersey tamam Ultraiso ile iso Yapıyom Cd ye Yazdırıyorum Pc Formatlayım Diyom Biostan Cd First Yapıyom Bi sorun yok yine Yüklemek için bi tuşa başın yazısı çıkmıyor Cok denedim olmadı Pc Açıldıktan SOnra Dvd rom dan Açıyom Windows Kur Ekranı Geliyor ama Resetledigimde Yüklemek için bir tuşa Basın Yazısı Çıkmıyor :S Yardımlarınızı Beklıyorum Bide Full Ekledim Driverleri Resimlerde Anlatıldıgı gibi 1200mb civarı oluyor Dvd ye basıyom

ultra iso nun boot hakkında bi işlevi yok dosyalarını XPCD adında bir klasore at ve nlite kullanarak yazdır cd ye adımları yazıyorum

nlite ac > dili sec > ileri > xp dosyalarının bulundugu klasoru sec > ileri > acılabılır iso secenegını tıkla > ileri > işlem baslasın mı (evet) > ileri > yukarı kısımda iso olustur yazar orayı dırek yazdır de tabı bu sırada bos cd veya dvd nı tak ve orta kısımlarda bulunan yazdır a tıkla içerik ortama yazılsın mı dıye sorar evet de yazım ısı bıtınce ıslem tamamdır :p

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...