Jump to content

Bilgisayarımın Güvenliği çok Düşük Yardım

can_kursat

Recommended Posts

active security monitor diye bi program var bu program bilgisayarın güvenliğini 100 üzerinden değerlendiriyor benimkisi 30 geçemiyor arkadaların bilgisayarları hep 80 nin üzerinde ve onlardada eset yüklü bilgisayarımda windows defender ve eset smart security vardı bu program eset smartı görmüyor windows defenderi hem antispyware hemde firewall olarak görüyor halbuki smart security nin web erişim koruması hemde antispam modülü var defenderi kaldırdım smartı görsün diye olmadı smartı da kaldırdım tekrardan yükledim gene olmadı acaba smart security de mi bi sorun var onuda burdan indirmiştim hatta bi moderatorümüz paylaşmıştı sizce neyden dolayı olabilir benim için bilgisayar güvenliği çok önemli internet bankacılığına varıncaya kadar tüm işlemlerimi internet üzerinden yapıyorum bişey daha sorayım bilgisayarımın antivürüsünü güvenlik duvarını kim üstüne almış bunu nasıl öğrenebilirim yorumlarınızı esirgemeyin yardımlarınız için teşekkürler...

Arkadaşım program bir hayli eski.2006 yılına ait bir program.O nedenle fazla canını sıkma.Ben KİS 9.0 459 yüklü sistemi tarattım.73 puan verdi.Puanları birçok yerden kırıyor.Antispyware yok diyor.Oysa zaten tümleşik olarak var.Oyüzden bu tür programlarla sistemini değerlendirme.

Eset güvenlik alanında söz sahibidir.Bilgilerinize.Güvenlik programınız güvenlik duvarı görevini üzerine alır.Bunu windows güvenlik duvarının kapalı olup olmadığını kontrol ederek bulabilirsiniz.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...