Jump to content

Müzik Ve Videolarınızı Exe Ye Cevırın

Jolteon

Recommended Posts

Jolteon sen bu gidişle Windows 7'yi de tek exe yapar koyarsın karşımıza :blink:

Bu ne ya, ne buldun çeviriyon exe'ye :p

:devil: hakikaten öyle :)

Bu arada dönüşümü yaparken gerekli codec'leri de içerisine otomatik olarak gömüyor mu acaba ?

:devil: hakikaten öyle :blink:

Bu arada dönüşümü yaparken gerekli codec'leri de içerisine otomatik olarak gömüyor mu acaba ?

evet arkadasım zaten program 2 mb bıse ıcıne atıyo ben burda baska makınede denedım merak etme calısıyo aynı zamanda vıdeolar ıcınde gecerlı bıse

Evet yani artısı ne olacak :D:D

Bir videoyu oynatabilecek kadar bile bilgisi olmayan pc sahipleri var.Bunların işine yarar.

Geçen gün netten indirdiğim dizileri Dvd'ye çektim ve bir abimize verdim izlesin diye.Eline Dvd'yi aldı şöyle bir baktı.Diziler nerde şimdi dedi? Bende parmağımla Dvd'nin altında bir yere hafifçe dokunup şurda dedim :) Anlatabildim mi olayı? Bu abimiz 1.450 TL verip pc aldı 2 ay kadar önce.Gerisini sen düşün artık...

ayrıca ozellıkle ben modıfıye yaptıgım ıcın mıcro xp cok kullanıyorum ve muzık yada vıdeo dınlemek ıcın sıstem degıstırmek gerekıyo bu gereksınımı ortadan kaldırıyo ve daha da ayrıca gecenlerde uyelerden bırısı sormus tu kım sordu hatırlayamıyorum ıste 39. dakıka da vıdeo oynatmam lazım dıye herkezın dedıgı tek cevap once bı vıdeo oynatıcı kurman lazım 39. dakıkada diye :D çaktın :D zaten bunun espirisi uzmanlara :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...